Каталог   /   Інструмент і садова техніка   /   Садова техніка   /   Газонокосарки   /   Yato

Тример Yato YT-85017

Фото - Газонокосарка Yato YT-85017
Фото 12
Yato YT-85017
акум. 1 шт., 2 Агодакум. відсутній
Двигун:електричний (акумулятор)
Акумулятор:18 В, 2 Агод, 1 шт.
Ріжуча система:роторна
Ширина захоплення:30 см
Тип штанги:пряма
Вага:1.6 кг
Всі характеристики
Характеристики YT-85017
Основне
Типтример
Тип двигунаелектричний (акумулятор)
Косіння
Ширина захоплення30 см
Ширина ножа тримера25 см
Різальна системароторна
Конструкція тримера
Розташування двигунанижнє
Тип штангипряма
Тип рукояткипетлеподібна (D-подібна)
Діаметр волосіні1.6 мм
Додатковорегулювання нахилу штанги
телескопічна штанга
обмежувальна скоба
Комплектація
Насадкикотушка з волосінню
Додатковозарядний пристрій
Акумулятор
Комплектний акумулятор1 шт.
Акумуляторна платформаYATO 18 V
Напруга батареї18 В
Ємність2 Агод
Час зарядки1 год
Інше
Матеріал декипластик
Захист від вологиIPX0
Рівень шуму91 дБ
Габарити103x28x18.6 см
Вага1.6 кг / без акумулятора /
Офіційний сайтtoya24.pl
Дата додавання на E-Katalogквітень 2026
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару

Купити Yato YT-85017

Тример акумуляторний YATO YT-85017

- Тип двигуна Щітковий - Напруга 18 В постійного струму - Харчування Акумуляторне, система YATO 18 В -... щеТип головки Ліска - Швидкість обертання 8000 об/хв - Діаметр різання 10" (250 мм) / 12" (300 мм) - Діаметр ліски 1,6 мм - Довжина ліска в комплекті 5 м - Телескопічна труба 0–208 ± 2 мм - Телескопічна ручка 1030–1230 мм - Кількість акумуляторів в комплекті 1 - Тип
Motoblok.bizЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: 12 міс.
Під замовлення
Поскаржитись
3 335 грн.

Тример акумуляторний Yato Li-Ion 18 В 2 Аг 25/35 см (YT-85017)

MAUDAUЗ нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
3 970 грн.

YATO Тример для трави YATO YT-85017

MTA.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Гарантія: 6 міс.
Поскаржитись
3 299 грн.

Тример акумуляторний Yato Li-Ion 18 В/2 Агод (ширина покосу 25/35 см) жилка =1.6 мм (YT-85017)

Маркетплейс: Rozetka.ua  Harden Shop З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
3 930 грн.

Тример акумуляторний Li-Ion 18 В, 2 Ач, ширина косовиці - 25/35 см, жилка =1,6 мм YATO (YT-85017)

Маркетплейс: Rozetka.ua  FTC-GROUP З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
4 367 грн.

Динаміка цін на Yato YT-85017

Модификації Yato YT-85017

Ціни на Yato YT-85017
Yato YT-85017 від 3 299 грн.5 пропозицій
Yato YT-85018 від 1 949 грн.3 пропозиції