Мийка високого тиску Yato YT-85930
Відео 2Фото 9 |
Yato YT-85930 |
|
Багатофункціональна насадка має режими точкового розпилення, віялового, полив (душ) і режим для нанесення з миючим засобом
Акумулятор і зарядний в комплект не входить
Як подовжити життя мінімийціЯк правильно користуватися мийкою високого тиску, щоб вона прослужила якнайдовше
FAQ про мийки високого тиску: відповіді на часті питанняКраще дізнатися все про мінімийки тут, ніж намагатися добитися щирої відповіді у продавця в магазині
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yato 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yato.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yato YT-85930
Усі ціни 10 →Мойка высокого давления Yato (YT-85930) - без аккумулятора и зарядного уст | 4 600 грн. |
Мойка высокого давления аккумуляторная YATO YT-85930 18 В с функцией всасы | 4 299 грн. |
Мийка високого тиску акумуляторна Yato YT-85930 (без АКБ та ЗП) | 3 799 грн. |
Мийка високого тиску акумуляторна YATO (YT-85930) | 3 877 грн. |
Мийка високого тиску Yato YT-85930 | 3 806 грн. |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →