Смартфон ZTE Blade V40 Vita 128 ГБ / 4 ГБ
Видео 8Фото 25 |
ZTE Blade V40 Vita 128 ГБ / 4 ГБ
128 ГБ / 4 ГБ128 ГБ / 6 ГБ
Экран:6.75 ", 1600х720 (20:9), 260 ppi, 90 Гц
Память:128 ГБ, + карта памяти, ОЗУ 4 ГБ
Процессор:Unisoc Tiger T606
Камера:3 модуля, 48 МП, макро
Аккумулятор:6000 мАч
Вес:214 г
Почему смартфоны начинают тормозить и какой объем оперативной памяти сейчас считается оптимальным?Разбираемся в причинах замедления работы и оптимальных объемах ОЗУ на борту смартфонов
Как правильно заряжать смартфон, чтобы аккумуляторная батарея прожила дольшеПростые правила, которые помогут продлить срок службы аккумулятора в смартфоне
Все характеристики
Купить ZTE Blade V40 Vita 128 ГБ / 4 ГБ
Все цены 62 →ZTE BLADE V40 Vita 4/128 GB Red | 3 999 грн. |
Смартфон ZTE Blade V40 Vita 4/128GB Dual Sim Red Blade V40 Vita 4/128GB ReВеликий екран Екран смартфону ZTE BLADE V40 Vita розміром 6.75” з роздільною здатністю HD+ та співвідношенням сторін 20:9 дає... ещечудову картинку у такому форматі, як спочатку задумували творці контенту. 91% корпусу займає екран, залишаючи стильні тонкі рамки по периметру. Відчуйте імерсивний візуал, що занурить вас у те, що відбувається, на всі 100%. Ідеальна динаміка Завдяки частоті оновлення екрана 90 Гц вся динаміка на ньому буде гранично органічною та плавною. Особливо добре це проявляється в іграх: весь процес синхронізований з діями гравця, а на дисплеї немає жодних затримок. Перед вами справжня сила просунутого візуалу. Зарядка та акумулятор Батарея пристрою об’ємом 6000 мАг відмінно пристосована до тривалої експлуатації: грайте, дзвоніть друзям, працюйте – вона витримає будь-які випробування. А завдяки підтримці зарядки стандарту 22.5W ви ще зможете швидко відновити ресурс. Ідеальний тандем, який працює на ваш комфорт. Три об’єктиви камери Маючи камеру, що використовує потрійний об’єктив, ZTE BLADE V40 Vita стає якісним девайсом для аматорської зйомки. Основна камера 48 Мп доповнена макро та датчиком глибини. Деталізовані кадри, портретні знімки, якісне відео – перед вами відкриті будь-які шляхи для творчості. Розширення оперативної пам’яті Виняткова продуктивність без затримок у будь-яких ситуаціях забезпечується за рахунок технології розширення оперативної пам’яті. У RAM закладено 4 ГБ ресурсу + 4 ГБ за потреби смартфон може взяти із вбудованого сховища. У найспекотніші моменти оперативка 10 ГБ здатна впоратися з будь-яким викликом! 8 ядер + UFC 2.2 Плавна графіка, приголомшлива багатозадачніст Click.uaС нами 1 год (Киев) Гарантия: 12 мес. от производителя Пожаловаться | 3 999 грн. |
Смартфон ZTE Blade V40 Vita 4/128GB Dual Sim Red Blade V40 Vita 4/128GB ReБольшой экран Экран смартфона ZTE BLADE V40 Vita размером 6.75” с разрешением HD+ и соотношением сторон 20:9 дает превосходну... ещею картинку в таком формате, как изначально задумывали создатели контента. 91% корпуса занимает экран, оставляя тонкие стильные рамки по периметру. Ощутите иммерсивный визуал, что погрузит вас в происходящее на все 100%. Идеальная динамика Благодаря частоте обновления ШОС нами 5 лет (Киев) Гарантия: 12 мес. Пожаловаться | 3 727 грн. |
Смартфон Zte Blade V40 Vita 4/128GB Red (UA UCRF)Дисплей: 6.75" IPS LCD (720 x 1600) / 260 ppi / Процесор: Unisoc T606 (12 nm) Octa-core (2x1.6 GHz Cortex-A75 & 6x1.6 GHz Cor... ещеtex-A55) / Оперативна пам'ять: 4 ГБ / Вбудована пам'ять: 128 ГБ / Слот для карт пам'яті: microSDXC (виділений слот) / Камера: Потрійна 48 Мп (f/1.7) + 2 Мп (f/2.2) + 2 Мп (f/2.4) / LED спалах / Автофокус / Фронтальна 16 Мп (f/2.5) / Комунікації: USB Type-C 2.0 / Bluetooth 5.0, A2DP, LE / Wi-Fi / GPS / Батарея: 6000 мАг / Вага: 214.3 г / Операційна система: Android 11 / Кількість SIM-карт: 2 / Тип SIM-карти: Nano-SIM / Рік випуску: 2022 Stylus.uaС нами более 10-ти лет (Киев) Гарантия: от производителя Пожаловаться | 3 999 грн. |
ZTE Blade V40 Vita 4/128GB Green6.74", 1600 х 720, 60 Гц, CPU - Unisoc T606, 4 Gb, 128 Gb, 48 + 2 + 2 Mpx, Стабілізація - цифровий, Front - 8 Mpx, Bluetooth,... ещеWI-FI, NFC, 6000 mAh, гіроскоп, швидке зарядження, зелений Kvshop.com.uaС нами 2 года (Киев) Гарантия: от производителя Пожаловаться | 4 199 грн. |
eще 20 предложений
Серия ZTE Blade, Voyage (средние и бюджетные)Сравнить в таблице →
от 4 160 грн.
6.75 ", 260 ppi, 90 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗУ 6 ГБ, Unisoc Tiger T606, камера: 3 модуля, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 6000 мАч, 204 г
от 3 997 грн.
6.67 ", 395 ppi, 60 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗУ 6 ГБ, Unisoc Tiger T618, камера: 3 модуля, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 4500 мАч, 184 г
от 4 075 грн.
6.6 ", 400 ppi, 90 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗУ 8 ГБ, Unisoc Tiger T606, камера: 3 модуля, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАч, 207 г
от 3 465 грн.
6.6 ", 267 ppi, 90 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗУ 4 ГБ, Unisoc Tiger T606, камера: 2 модуля, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАч, 190 г
от 1 903 грн.
6.52 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 11.0 Go Edition, 32 ГБ, ОЗУ 2 ГБ, Unisoc SC9863A, камера: 2 модуля, 13 МП, NFC, зарядка: 3200 мАч, 174 г
от 2 323 грн.
компактный, 5.45 ", 295 ppi, 60 Гц, Android 11.0 Go Edition, 32 ГБ, ОЗУ 2 ГБ, Unisoc SC9863A, камера: 8 МП, NFC, зарядка: 3000 мАч, 166 г
от 4 407 грн.
6.6 ", 400 ppi, 90 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗУ 8 ГБ, Unisoc Tiger T606, камера: 3 модуля, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАч, 207 г
от 1 455 грн.
компактный, 5 ", 215 ppi, 60 Гц, Android 11.0 Go Edition, 32 ГБ, ОЗУ 1 ГБ, Unisoc SC7731E, камера: 5 МП, зарядка: 2000 мАч, 143 г
от 3 199 грн.
6.6 ", 267 ppi, 60 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗУ 4 ГБ, Unisoc SC9863A, камера: 2 модуля, 13 МП, зарядка: 5000 мАч, 185 г
от 2 138 грн.
6.09 ", 282 ppi, 60 Гц, Android 11.0 Go Edition, 32 ГБ, ОЗУ 2 ГБ, Unisoc SC9863A, камера: 2 модуля, 13 МП, зарядка: 3200 мАч, 156 г
от 3 399 грн.
6.75 ", 260 ppi, 90 Гц, Android 12.0, 64 ГБ, ОЗУ 4 ГБ, Unisoc Tiger T606, камера: 3 модуля, 50 МП, Wi-Fi 5, зарядка: fast charge, 5000 мАч, 196 г
от 3 638 грн.
6.75 ", 260 ppi, 90 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗУ 4 ГБ, Unisoc Tiger T606, камера: 3 модуля, 48 МП, Wi-Fi 5, зарядка: fast charge, 6000 мАч, 214 г
от 2 999 грн.
6.52 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 12.0, 64 ГБ, ОЗУ 4 ГБ, Unisoc SC9863A1, камера: 2 модуля, 13 МП, зарядка: 5000 мАч, 198 г
от 1 399 грн.
компактный, 4.95 ", 196 ppi, 60 Гц, Android 8.1 Go Edition, 16 ГБ, ОЗУ 1 ГБ, Unisoc SC7731E, камера: 8 МП, зарядка: 2000 мАч, 143 г
от 1 859 грн.
6 ", 179 ppi, 60 Гц, Android 11.0 Go Edition, 32 ГБ, ОЗУ 1 ГБ, Unisoc SC9863A, камера: 5 МП, NFC, зарядка: 3000 мАч
от 1 499 грн.
компактный, 5.45 ", 295 ppi, 60 Гц, Android 9.0 Go Edition, 32 ГБ, ОЗУ 1 ГБ, Unisoc SC9832E, камера: 5 МП, NFC, зарядка: 2600 мАч, 160 г
от 3 967 грн.
6.6 ", 400 ppi, 60 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗУ 4 ГБ, Unisoc Tiger T616, камера: 3 модуля, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 4500 мАч, 183 г
от 3 627 грн.
6.75 ", 260 ppi, 90 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗУ 4 ГБ, Unisoc Tiger T606, камера: 3 модуля, 50 МП, Wi-Fi 5, зарядка: fast charge, 5000 мАч, 196 г
от 2 499 грн.
6.3 ", 178 ppi, 60 Гц, Android 11.0 Go Edition, 32 ГБ, ОЗУ 2 ГБ, Unisoc SC9863A, камера: 8 МП, NFC, зарядка: 3000 мАч, 201 г
от 1 626 грн.
6 ", 179 ppi, 60 Гц, Android 10.0 Go Edition, 32 ГБ, ОЗУ 1 ГБ, Unisoc SC7731E, камера: 5 МП, зарядка: 2600 мАч, 189 г
Видеообзоры
ZTE Blade V40 Vita Unboxing y Primeras impresiones | Consume Global
13 июля 20227 034 просмотра
ZTE Blade V40 Vita Review
17 августа 20224 787 просмотров
ZTE Blade V40 Vita - Unboxing En Español
9 августа 20221 361 просмотр
ZTE Blade V40 Vita | Unboxing en Español
28 июля 20222 141 просмотр
ZTE Blade V40 Vita Review Indonesia
29 сентября 202224 611 просмотр
ZTE BLADE V40 VITA - Unboxing y Primeras Impresiones
8 июля 20222 637 просмотров
ZTE Blade V40 Vita | Review en Español | El Más Equilibrado
11 августа 202216 978 просмотров
ZTE Blade V40 Vita - Review en Español
13 августа 20223 831 просмотр
Как выбрать мобильный телефон
Все про зарядки
Частота обновления экрана
Модификации ZTE Blade V40 Vita
Цены на ZTE Blade V40 Vita |
---|---|---|---|---|
ZTE Blade V40 Vita 128 ГБ / 4 ГБ | от 3 638 грн. | 62 предложения | ||
ZTE Blade V40 Vita 128 ГБ / 6 ГБ | от 5 199 грн. | 4 предложения |
РекомендуемСравнить в таблице →
6.75 ", 260 ppi, 90 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗУ 4 ГБ, Unisoc Tiger T606, камера: 3 модуля, 50 МП, Wi-Fi 5, зарядка: fast charge, 5000 мАч, 196 г
6.6 ", 400 ppi, 60 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗУ 4 ГБ, Unisoc Tiger T616, камера: 3 модуля, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 4500 мАч, 183 г
6.67 ", 395 ppi, 60 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗУ 6 ГБ, Unisoc Tiger T618, камера: 3 модуля, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 4500 мАч, 184 г
6.5 ", 270 ppi, 90 Гц, Android 12.0, чистый Android, 128 ГБ, ОЗУ 4 ГБ, Unisoc Tiger T606, камера: 3 модуля, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5050 мАч, 196 г, без ЗУ
от 3 416 грн.
6.52 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗУ 4 ГБ, Helio G25, камера: 3 модуля, 50 МП, NFC, зарядка: 5000 мАч, 190 г
от 3 799 грн.
6.71 ", 268 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 64 ГБ, ОЗУ 3 ГБ, Snapdragon 680 4G, камера: 2 модуля, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАч, 190 г
от 3 005 грн.
6.7 ", 395 ppi, 60 Гц, Android 12.0, 64 ГБ, ОЗУ 4 ГБ, Helio G37, камера: 3 модуля, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, зарядка: fast charge, 5010 мАч, 184 г
от 3 189 грн.
6.6 ", 267 ppi, 90 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗУ 6 ГБ, Unisoc Tiger T606, камера: 2 модуля, 50 МП, Wi-Fi 5, зарядка: fast charge, 5180 мАч, 192 г
от 4 599 грн.
6.75 ", 260 ppi, 90 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗУ 4 ГБ, Unisoc Tiger T606, камера: 3 модуля, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 6000 мАч, 204 г
от 3 899 грн.
6.52 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗУ 6 ГБ, Unisoc Tiger T610, камера: 2 модуля, 50 МП, Wi-Fi 5, зарядка: 5150 мАч, 192 г
от 3 946 грн.
6.52 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗУ 6 ГБ, Unisoc Tiger T610, камера: 2 модуля, 50 МП, Wi-Fi 5, зарядка: 5150 мАч, 192 г
от 3 958 грн.
6.5 ", 264 ppi, Android 10.0, 64 ГБ, ОЗУ 4 ГБ, Helio P35, камера: 4 модуля, 48 МП, + 5 МП, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАч, 205 г