Смартфон ZTE Blade V40 Vita 128 ГБ / 4 ГБ
Відео 8Фото 25 |
ZTE Blade V40 Vita 128 ГБ / 4 ГБ
128 ГБ / 4 ГБ128 ГБ / 6 ГБ
Екран:6.75 ", 1600х720 (20:9), 260 ppi, 90 Гц
Пам'ять:128 ГБ, + карта пам'яті, ОЗП 4 ГБ
Процесор:Unisoc Tiger T606
Камера:3 модулі, 48 МП, макро
Акумулятор:6000 мАгод
Вага:214 г
Функція розширення ОЗП до 5 ГБ.
Чому смартфони починають гальмувати і який об'єм оперативної пам'яті зараз вважається оптимальним?Розбираємось в причинах уповільнення роботи та оптимальних об'ємах ОЗП на борту смартфонів
Як правильно заряджати смартфон, щоб акумуляторна батарея прожила довшеПрості правила, які допоможуть продовжити термін служби акумулятора у смартфоні
Всі характеристики
Купити ZTE Blade V40 Vita 128 ГБ / 4 ГБ
Усі ціни 67 →ZTE BLADE V40 Vita 4/128 GB Red | 3 999 грн. |
Смартфон ZTE Blade V40 Vita 4/128GB Dual Sim Red Blade V40 Vita 4/128GB ReВеликий екран Екран смартфону ZTE BLADE V40 Vita розміром 6.75” з роздільною здатністю HD+ та співвідношенням сторін 20:9 дає... щечудову картинку у такому форматі, як спочатку задумували творці контенту. 91% корпусу займає екран, залишаючи стильні тонкі рамки по периметру. Відчуйте імерсивний візуал, що занурить вас у те, що відбувається, на всі 100%. Ідеальна динаміка Завдяки частоті оновлення екрана 90 Гц вся динаміка на ньому буде гранично органічною та плавною. Особливо добре це проявляється в іграх: весь процес синхронізований з діями гравця, а на дисплеї немає жодних затримок. Перед вами справжня сила просунутого візуалу. Зарядка та акумулятор Батарея пристрою об’ємом 6000 мАг відмінно пристосована до тривалої експлуатації: грайте, дзвоніть друзям, працюйте – вона витримає будь-які випробування. А завдяки підтримці зарядки стандарту 22.5W ви ще зможете швидко відновити ресурс. Ідеальний тандем, який працює на ваш комфорт. Три об’єктиви камери Маючи камеру, що використовує потрійний об’єктив, ZTE BLADE V40 Vita стає якісним девайсом для аматорської зйомки. Основна камера 48 Мп доповнена макро та датчиком глибини. Деталізовані кадри, портретні знімки, якісне відео – перед вами відкриті будь-які шляхи для творчості. Розширення оперативної пам’яті Виняткова продуктивність без затримок у будь-яких ситуаціях забезпечується за рахунок технології розширення оперативної пам’яті. У RAM закладено 4 ГБ ресурсу + 4 ГБ за потреби смартфон може взяти із вбудованого сховища. У найспекотніші моменти оперативка 10 ГБ здатна впоратися з будь-яким викликом! 8 ядер + UFC 2.2 Плавна графіка, приголомшлива багатозадачніст Click.uaЗ нами 1 рік (Київ) Гарантія: 12 міс. від виробника Поскаржитись | 3 717 грн. |
Смартфон ZTE Blade V40 Vita 4/128GB Dual Sim Red Blade V40 Vita 4/128GB ReБольшой экран Экран смартфона ZTE BLADE V40 Vita размером 6.75” с разрешением HD+ и соотношением сторон 20:9 дает превосходну... щею картинку в таком формате, как изначально задумывали создатели контента. 91% корпуса занимает экран, оставляя тонкие стильные рамки по периметру. Ощутите иммерсивный визуал, что погрузит вас в происходящее на все 100%. Идеальная динамика Благодаря частоте обновления ШОЗ нами 5 років (Київ) Гарантія: 12 міс. Поскаржитись | 3 727 грн. |
Смартфон Zte Blade V40 Vita 4/128GB Red (UA UCRF)Дисплей: 6.75" IPS LCD (720 x 1600) / 260 ppi / Процесор: Unisoc T606 (12 nm) Octa-core (2x1.6 GHz Cortex-A75 & 6x1.6 GHz Cor... щеtex-A55) / Оперативна пам'ять: 4 ГБ / Вбудована пам'ять: 128 ГБ / Слот для карт пам'яті: microSDXC (виділений слот) / Камера: Потрійна 48 Мп (f/1.7) + 2 Мп (f/2.2) + 2 Мп (f/2.4) / LED спалах / Автофокус / Фронтальна 16 Мп (f/2.5) / Комунікації: USB Type-C 2.0 / Bluetooth 5.0, A2DP, LE / Wi-Fi / GPS / Батарея: 6000 мАг / Вага: 214.3 г / Операційна система: Android 11 / Кількість SIM-карт: 2 / Тип SIM-карти: Nano-SIM / Рік випуску: 2022 Stylus.uaЗ нами більше 10-ти років (Київ) Гарантія: від виробника Поскаржитись | 3 999 грн. |
ZTE Blade V40 Vita 4/128GB Green6.74", 1600 х 720, 60 Гц, CPU - Unisoc T606, 4 Gb, 128 Gb, 48 + 2 + 2 Mpx, Стабілізація - цифровий, Front - 8 Mpx, Bluetooth,... щеWI-FI, NFC, 6000 mAh, гіроскоп, швидке зарядження, зелений Kvshop.com.uaЗ нами 2 роки (Київ) Гарантія: від виробника Поскаржитись | 4 199 грн. |
ще 20 пропозицій
Серія ZTE Blade, Voyage (середні та бюджетні)Порівняти в таблиці →
від 4 160 грн.
6.75 ", 260 ppi, 90 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Unisoc Tiger T606, камера: 3 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 6000 мАгод, 204 г
від 4 011 грн.
6.67 ", 395 ppi, 60 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Unisoc Tiger T618, камера: 3 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 4500 мАгод, 184 г
від 4 075 грн.
6.6 ", 400 ppi, 90 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Unisoc Tiger T606, камера: 3 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 207 г
від 3 465 грн.
6.6 ", 267 ppi, 90 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Unisoc Tiger T606, камера: 2 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 190 г
від 1 903 грн.
6.52 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 11.0 Go Edition, 32 ГБ, ОЗП 2 ГБ, Unisoc SC9863A, камера: 2 модулі, 13 МП, NFC, зарядка: 3200 мАгод, 174 г
від 4 407 грн.
6.6 ", 400 ppi, 90 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Unisoc Tiger T606, камера: 3 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 207 г
від 2 323 грн.
компактний, 5.45 ", 295 ppi, 60 Гц, Android 11.0 Go Edition, 32 ГБ, ОЗП 2 ГБ, Unisoc SC9863A, камера: 8 МП, NFC, зарядка: 3000 мАгод, 166 г
від 1 487 грн.
компактний, 5 ", 215 ppi, 60 Гц, Android 11.0 Go Edition, 32 ГБ, ОЗП 1 ГБ, Unisoc SC7731E, камера: 5 МП, зарядка: 2000 мАгод, 143 г
від 3 223 грн.
6.6 ", 267 ppi, 60 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Unisoc SC9863A, камера: 2 модулі, 13 МП, зарядка: 5000 мАгод, 185 г
від 2 100 грн.
6.09 ", 282 ppi, 60 Гц, Android 11.0 Go Edition, 32 ГБ, ОЗП 2 ГБ, Unisoc SC9863A, камера: 2 модулі, 13 МП, зарядка: 3200 мАгод, 156 г
від 3 399 грн.
6.75 ", 260 ppi, 90 Гц, Android 12.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Unisoc Tiger T606, камера: 3 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 196 г
від 3 638 грн.
6.75 ", 260 ppi, 90 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Unisoc Tiger T606, камера: 3 модулі, 48 МП, Wi-Fi 5, зарядка: fast charge, 6000 мАгод, 214 г
від 2 999 грн.
6.52 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 12.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Unisoc SC9863A1, камера: 2 модулі, 13 МП, зарядка: 5000 мАгод, 198 г
від 1 696 грн.
компактний, 4.95 ", 196 ppi, 60 Гц, Android 8.1 Go Edition, 16 ГБ, ОЗП 1 ГБ, Unisoc SC7731E, камера: 8 МП, зарядка: 2000 мАгод, 143 г
від 1 859 грн.
6 ", 179 ppi, 60 Гц, Android 11.0 Go Edition, 32 ГБ, ОЗП 1 ГБ, Unisoc SC9863A, камера: 5 МП, NFC, зарядка: 3000 мАгод
від 1 499 грн.
компактний, 5.45 ", 295 ppi, 60 Гц, Android 9.0 Go Edition, 32 ГБ, ОЗП 1 ГБ, Unisoc SC9832E, камера: 5 МП, NFC, зарядка: 2600 мАгод, 160 г
від 3 975 грн.
6.6 ", 400 ppi, 60 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Unisoc Tiger T616, камера: 3 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 4500 мАгод, 183 г
від 3 627 грн.
6.75 ", 260 ppi, 90 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Unisoc Tiger T606, камера: 3 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 196 г
від 2 499 грн.
6.3 ", 178 ppi, 60 Гц, Android 11.0 Go Edition, 32 ГБ, ОЗП 2 ГБ, Unisoc SC9863A, камера: 8 МП, NFC, зарядка: 3000 мАгод, 201 г
від 1 626 грн.
6 ", 179 ppi, 60 Гц, Android 10.0 Go Edition, 32 ГБ, ОЗП 1 ГБ, Unisoc SC7731E, камера: 5 МП, зарядка: 2600 мАгод, 189 г
Відеоогляди
ZTE Blade V40 Vita Unboxing y Primeras impresiones | Consume Global
13 липня 20227 034 перегляда
ZTE Blade V40 Vita Review
17 серпня 20224 787 переглядів
ZTE Blade V40 Vita - Unboxing En Español
9 серпня 20221 361 перегляд
ZTE Blade V40 Vita | Unboxing en Español
28 липня 20222 141 перегляд
ZTE Blade V40 Vita Review Indonesia
29 вересня 202224 611 переглядів
ZTE BLADE V40 VITA - Unboxing y Primeras Impresiones
8 липня 20222 637 переглядів
ZTE Blade V40 Vita | Review en Español | El Más Equilibrado
11 серпня 202216 978 переглядів
ZTE Blade V40 Vita - Review en Español
13 серпня 20223 831 перегляд
Як вибрати мобільний телефон
Все про зарядки
Частота обновления экрана
Модификації ZTE Blade V40 Vita
Ціни на ZTE Blade V40 Vita |
---|---|---|---|---|
ZTE Blade V40 Vita 128 ГБ / 4 ГБ | від 3 638 грн. | 67 пропозицій | ||
ZTE Blade V40 Vita 128 ГБ / 6 ГБ | від 5 199 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
6.75 ", 260 ppi, 90 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Unisoc Tiger T606, камера: 3 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 196 г
6.6 ", 400 ppi, 60 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Unisoc Tiger T616, камера: 3 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 4500 мАгод, 183 г
6.67 ", 395 ppi, 60 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Unisoc Tiger T618, камера: 3 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 4500 мАгод, 184 г
від 4 073 грн.
6.5 ", 270 ppi, 90 Гц, Android 12.0, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Unisoc Tiger T606, камера: 3 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5050 мАгод, 196 г, без ЗП
від 3 416 грн.
6.52 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio G25, камера: 3 модулі, 50 МП, NFC, зарядка: 5000 мАгод, 190 г
від 3 799 грн.
6.71 ", 268 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 64 ГБ, ОЗП 3 ГБ, Snapdragon 680 4G, камера: 2 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 190 г
від 3 005 грн.
6.7 ", 395 ppi, 60 Гц, Android 12.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio G37, камера: 3 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, зарядка: fast charge, 5010 мАгод, 184 г
від 3 179 грн.
6.6 ", 267 ppi, 90 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Unisoc Tiger T606, камера: 2 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, зарядка: fast charge, 5180 мАгод, 192 г
від 4 599 грн.
6.75 ", 260 ppi, 90 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Unisoc Tiger T606, камера: 3 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 6000 мАгод, 204 г
від 3 927 грн.
6.6 ", 267 ppi, 90 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio G37, камера: 2 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод
від 3 899 грн.
6.52 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Unisoc Tiger T610, камера: 2 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, зарядка: 5150 мАгод, 192 г
від 3 946 грн.
6.52 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Unisoc Tiger T610, камера: 2 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, зарядка: 5150 мАгод, 192 г