ColorWay Air Vent-1 (CW-CHM04-BK)
ColorWay Air Vent-1 |
Colour | | Purpose | car | Holder mount | air vent grille | Gadget mount | magnet | Material | metal | Official Website | colorway.com | Added to E-Catalog | july 2022 | P/N | CW-CHM04-BK
|
Information in model description is for reference purposes.
Before buying always check characteristics and configuration of product with online store manager
Catalog ColorWay 2024 - new products, best sales and most actual models ColorWay.
|
| ColorWay Magnetic Metallic Air Vent-1 Black (CW-CHM04-BK)Автотримач магнітний ColorWay Magnetic Metallic Air Vent-1 Black (CW-CHM04-BK) AKS.uaWith us more than 10 years (Kyiv) Warranty: 12 month Report | | 279 ₴ | | |
|
| Универсальный автодержатель ColorWay Magnetic Metallic Air Vent-1 Black (CУниверсальный автодержатель ColorWay Magnetic Metallic Air Vent-1 Black (CW-CHM04-BK) Comtrading.ua4 year with us (Kyiv) Report | | 364 ₴ | | |
|
| Автотримач для телефону ColorWay Metallic Air Vent-1 BlackАвтотримач ColorWay для телефона магнітний Metallic Air Vent-1 Black, який вставляється у дефлектор за допомогою спеціального... moreкріплення у формі прищіпки. Сумісний зі смартфонами, діагональ яких становить від 3.5" до 7". Зручний і надійний для вашого смартфона, ідеально підійде для тих, хто любить компактні розміри та цінує простір. Кріплення надійно фіксується на решітці повітроводу, займає Tehnomarket.ua2 year with us (Vinnytsia) Warranty: 12 month Report | | 189 ₴ | | |
|
| Тримач автомобільний СolorWay Metallic Air Vent-1 Black (CW-CHM04-BK) CW-CАвтотримач СolorWay для телефону магнітний Metallic Air Vent-1 Black, який вставляється в дефлектор за допомогою спеціального... moreкріплення у вигляді прищіпки. Сумісний з смартфонами, діагональ яких становить від 3.5 "" до 7 "". Зручний і надійний для Вашого смартфона, ідеально підійде для тих хто любить компактні розміри і цінує простір. Кріплення надійно фіксується на решітці повітроводу, займає мінімум місця в салоні, при цьому Ваш смартфон завжди залишається у видимій зоні. Телефон, або будь-який інший мобільний пристрій, тримається за допомогою магнітів встановлених в держателі. Вони надійно утримують пристрій в автомобілі, повністю виключаючи падіння під час їзди. При цьому ви зможете знімати і прикріплювати телефон однією рукою, просто приклавши його до держателя. Компактний універсальний Кріплення дефлектор повітродуву авто за допомогою прищіпки Сумісний з смартфонами, діагональ яких становить від 3.5 "" "" до 7 "" "" Тип: магнітний Фіксація смартфона за допомогою пластини яка клеїться на чохол або на задню панель Компактний дизайн, не займає багато місця і не закриває огляд Повний доступ до кнопок і роз’ємів пристрою Надійна фіксація смартфона завдяки потужним магнітам які повністю виключають падіння під час їзди Сучасний дизайн відмінно впишеться в будь-який інтер’єр Click.ua1 year with us (Kyiv) Warranty: 12 month manufacturer Report | | 219 ₴ | | |
|
| ColorWay Magnetic Metallic Air Vent-1 Black (CW-CHM04-BK) CW-CHM04-BKдефлектор Kvshop.com.ua2 year with us (Kyiv) Warranty: manufacturer Report | | 219 ₴ | | |
ColorWay Air Vent-1 price graph