ColorWay Dashboard-2 (CW-CHM08-GR)
ColorWay Dashboard-2 |
Colour | | Purpose | car | Holder mount | suction cup | Gadget mount | magnet | Material | plastic | Official Website | colorway.com | Added to E-Catalog | july 2022 | P/N | CW-CHM08-GR
|
Information in model description is for reference purposes.
Before buying always check characteristics and configuration of product with online store manager
Catalog ColorWay 2024 - new products, best sales and most actual models ColorWay.
|
| ColorWay Dashboard-2 Grey (CW-CHM08-GR)Автотримач магнітний ColorWay Dashboard-2 Grey (CW-CHM08-GR) AKS.uaWith us more than 10 years (Kyiv) Warranty: 12 month Report | | 429 ₴ | | |
|
| Универсальный автодержатель ColorWay Dashboard-2 (360 rotation) magnetic GУниверсальный автодержатель ColorWay Dashboard-2 (360 rotation) magnetic Gray (CW-CHM08-GR) Comtrading.ua4 year with us (Kyiv) Report | | 546 ₴ | | |
|
| Універсальний автотримач ColorWay Dashboard-2 (360 rotation) magnetic Gray | | 377 ₴ | | |
|
| Тримач автомобільний СolorWay магнитний Dashboard-2 Gray (CW-CHM08-GR) CW-Тримач автомобільний СolorWay для телефону магнітний Dashboard-2 (360 ° rotation) Gray дизайн якого спеціально розроблений та... moreк, щоб не перекривати огляд і не відволікати водія від дороги. Конструкція у вигляді міні-дуги, яка ідеально повторить приладову панель і забезпечить надійну фіксацію на центральній консолі (торпедо) вашого авто завдяки клейкій присосці. Сумісний з пристроями більшості брендів. Кронштейн обладнаний зручним кріпленням, за допомогою якого ви зможете закріпити смартфон на панелі в будь-якому зручному для вас місці, а функція обертання на 360 градусів дозволить встановити комфортний кут огляду. Спеціально не ковзаюча поверхня тримача захистить приладову панель від ушкоджень і подряпин. Автомобільний магнітний тримач оснащений потужним неодимовим магнітом, який здатний зафіксувати будь-які сучасні смартфони при цьому запобігаючи випадання навіть при сильній трясці. Ергономічно вписується в інтер’єр салону будь-якого автомобіля. Кріплення на панель або на лобове скло за допомогою присоски з гелевою клейкою основою. Тип: магнітний. Фіксація смартфона за допомогою пластини, яка клеїться на чохол або на задню панель. Компактний дизайн, не займає багато місця і не закриває огляд. Широка сумісність з мобільними апаратами. Повний доступ до кнопок і роз’ємів пристрою. Надійна фіксація смартфона завдяки потужним неодимовим магнітам. Сучасний дизайн відмінно впишеться в будь-який інтер’єр. Обертання на 360 градусів, що дозволить встановлювати телефон під потрібним кутом. Click.ua1 year with us (Kyiv) Warranty: 12 month manufacturer Report | | 455 ₴ | | |
|
| ColorWay Універсальний автотримач ColorWay Dashboard-2 (360 rotation) magn+ 13 грн бонус, полімерна присоска Itbox.ua6 year with us (Kyiv) Report | | 377 ₴ | | |
ColorWay Dashboard-2 price graph