Mexen Sabre 72100-00
Photos 6 |
Mexen Sabre 72100-00 |
|
Information in model description is for reference purposes.
Before buying always check characteristics and configuration of product with online store manager
Buy Mexen Sabre 72100-00
All prices 6 →Змішувач для умивальника одноважільний MEXEN Sabre білий латунь MEX-72100- | 3 080 ₴ |
Смеситель для умывальника Mexen Sabre White низкий MEX-72100-20 | 2 618 ₴ |
Змішувач для умивальника Mexen SABRE (72100-20) | 2 700 ₴ |
Змішувач для умивальника Mexen SABRE (72100-00) | 2 475 ₴ |
Змішувач для раковини MEXEN SABRE WHITE низький | 3 080 ₴ |
Змішувач для умивальника одноважільний MEXEN Sabre білий латунь MEX-72100- | 3 080 ₴ |
We recommendCompare using chart →