Mitas Cobra V58 Classic 26x1.9
Mitas Cobra V58 Classic 26x1.9 |
|
Information in model description is for reference purposes.
Before buying always check characteristics and configuration of product with online store manager
Catalog Mitas 2024 - new products, best sales and most actual models Mitas.
Before buying always check characteristics and configuration of product with online store manager
Buy Mitas Cobra V58 Classic 26x1.9
Покрышка 26" x 1.90" (50x559) MITAS (RUBENA) COBRA V58 Classic черн. 5-109 | 425 ₴ |
MITAS Покрышка MITAS (RUBENA) 26x1.90 (50x559) COBRA V58 Classic black TIR | 422 ₴ |
Покришка Mitas COBRA 26" x 1.90" (50-559) CITY TREKKING | 450 ₴ |
Rubena Покрышка Rubena Cobra 26x1,90 (50-559), черная 5-10951279 | 425 ₴ |
Поставив Mitas Cobra V58 Classic 28x2.0 (52-622) на вельчик KROSS Level B2 2015 (29"). Катаюсь на цій одній гумі вже більше 5 років точно. Поставив лише на заднє колесо, спереду поставив Mitas Walrus V41. Ними замінив стокові Schwalbe Smart Sam. Ступінь зносу за більше ніж 5 років видно на фото, хоча гума достатньо м'яка (загально на ній від 3000 до 5000 км проїхав). Замінив бо на швальбе хотілось більше накату і легкості їзди по асфальту. Це і отримав — кращий накат на всіх твердих поверхностях (асфальт, плитка, грунт), більшу швидкість. Не знаю чи пов'язано це з манерою їзди, але і проколів значно менше стало ніж було на швальбе. Їзди по траві і бездоріжжю мало, але і там гарно їде. По піску їде погано, що і не дивно). Не потріскалась за ці роки. + грано виглядає
+ повільно зношується + покращився накат і збільшилась швидкість по асфальту порівняно з шипованою гумою + майже безшумна порівняно з шипованою гумою + висока якість - на траві, і твердому грунті гальмує гірше ніж шипована Денис Діоніс: use Mitas Cobra V58 Classic 28x2.0 more than year |
Add Review
We recommendCompare using chart →