NATEC Trit 500 RGB (NFG-1576)
Videos 2Photos 23 |
Close
Head
NATEC Trit 500 RGB |
|
Сomputer chairs swing mechanisms overview: pros and cons of each typeWhat are the swing mechanisms in computer and office chairs
How to choose computer chairWhat to consider when choosing comfortable computer chair for height and other factors
Information in model description is for reference purposes.
Before buying always check characteristics and configuration of product with online store manager
Catalog NATEC 2024 - new products, best sales and most actual models NATEC.
Before buying always check characteristics and configuration of product with online store manager
Buy NATEC Trit 500 RGB
All prices 6 →Комп'ютерне крісло для геймера Genesis Trit 500 RGB Black NFG-1576Genesis Trit 500 - крісло, створене для геймерів, яким важливі якість і комфорт, а також нестандартні рішення. Високоякіс... moreна тканина забезпечить належну вентиляцію за будь-яких умов, а ергономічний дизайн крісла гарантує комфорт під час тривалих сесій. Завдяки більш ніж 300 різнокольоровим світлодіодним режимам крісло перетворить ваше робоче місце на вражаюче ігрове королівство, а пульт дистанційного керування, що входить до комплекту, дозволить вам інтуїтивно змінювати його атмосферу.
ФЕНОМЕНАЛЬНЕ ПІДСВІЧУВАННЯ
Trit 500 має вражаючу систему освітлення, керовану за допомогою пульта дистанційного керування, що входить до комплекту поставки. Ви можете легко регулювати швидкість ефектів і яскравість підсвічування, а також вибрати свій улюблений стиль з більш ніж 300 режимів! Підсвічування живиться від павербанка, розташованого в кишені під сидінням.
*powerbank не входить до комплекту
КОРИСНО ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я
Крісло Trit 500 надзвичайно зручне, що дозволяє вам сидіти протягом довгих годин сеансів, не відчуваючи втоми. Він оснащений двома подушками для підтримки найбільш чутливих зон. Одна для підтримки попереку, а інша для підтримки напруженої шиї. Все це допоможе вам грати в гру з комфортом!
НАДІЙНА КОНСТРУКЦІЯ
Міцна конструкція крісла наповнена піною для забезпечення комфорту під час тривалого сидіння в кріслі. Піна стійка до деформації та вм'ятин, тому Trit 500 залишиться в первозданному вигляді протягом тривалого часу. Крім того, міцні нейлонові коліщатка забезпечать повну мобільність і захистять будь-яку поверхню від подряпин.
ВДОСКОНАЛЕНА СИСТЕМА РЕГУЛЮВАННЯ
Trit 500 забезпечує користувачам свободу пересування та відповідне положення тіла. Він має функцію гойдання, яка гарантує розслаблення та відпочинок під час перерви в багатогодинних іграх. Регульовані підлокітники знімуть напругу з передпліч і гарантують стабільність. Підлаштуйте крісло під свій зріст, відрегулюйте висоту підлокітників і станьте непереможним!
ДИХАЮЧА ТКАНИНА
Trit 500 усуває відчуття "липкості" в спекотні дні. Її верхній шар - це стійка до стирання тканина, яка забезпечує достатню вентиляцію за будь-яких умов. Завдяки цьому ваші ігри будуть комфортними як взимку, так і влітку.
Особливості продукту
- Товар
- Виробник Genesis
- Код виробника NFG-1576
- EAN 5901969425475
- Основна інформація
- Тип продукту Крісло
- Колірний елемент Різнокольоровий
- Тканина Тканина + екологічна шкіра
- Регулювання підлокітників Так
- Максимальне навантаження 120 кг
- Розміри
- Висота сидіння [см] 44.5-52.5
- Ширина [см] 55
- Глибина [см] 55
- Вага [кг] 18
Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. Фотографії товару на сайті є простими ілюстраціями до нього і можуть відрізнятися від фактичного зовнішнього вигляду товару. Saren.com.ua4 year with us (Lviv) Report | 7 093 ₴ |
Крісло Genesis Trit 500 RGB Czarny (NFG-1576) | 7 544 ₴ On order Show Conditions |
Genesis Trit 500 RGB Czarny (NFG-1576) | 7 728 ₴ On order Show Conditions |
Компьютерное кресло для геймера Genesis Trit 500 RGB Black NFG-1576Genesis Trit 500 - кресло, созданное для геймеров, которым важны качество и комфорт, а также нестандартные решения. Высококач... moreественная ткань обеспечит надлежащую вентиляцию при любых условиях, а эргономичный дизайн кресла гарантирует комфорт во время длительных сессий. Благодаря более чем 300 разноцветным светодиодным режимам кресло превратит ваше рабочее место во впечатляющее игровое королевство, а пульт дистанционного управления, входящий в комплект, позволит вам интуитивно менять его атмосферу.ФЕНОМ Redprice.sale4 year with us (Lviv) Report | 7 083 ₴ |
Компьютерное кресло для геймера Genesis Trit 500 RGB Black NFG-1576Genesis Trit 500 - кресло, созданное для геймеров, которым важны качество и комфорт, а также нестандартные решения. Высококач... moreественная ткань обеспечит надлежащую вентиляцию при любых условиях, а эргономичный дизайн кресла гарантирует комфорт во время длительных сессий. Благодаря более чем 300 разноцветным светодиодным режимам кресло превратит ваше рабочее место во впечатляющее игровое королевство, а пульт дистанционного управления, входящий в комплект, позволит вам интуитивно менять его атмосферу.ФЕНОМ Timesport.com.ua4 year with us (Lviv) Report | 7 089 ₴ |
Комп'ютерне крісло для геймера Genesis Trit 500 RGB BlackGenesis Trit 500 - крісло, створене для геймерів, яким важливі якість і комфорт, а також нестандартні рішення. Високоякіс... moreна тканина забезпечить належну вентиляцію за будь-яких умов, а ергономічний дизайн крісла гарантує комфорт під час тривалих сесій. Завдяки більш ніж 300 різнокольоровим світлодіодним режимам крісло перетворить ваше робоче місце на вражаюче ігрове королівство, а Tomdom.in.ua4 year with us (Lviv) Report | 7 083 ₴ |
Series NATEC Genesis
from 8 651 ₴
for staff, seat: 49.5x52 cm, backrest: 58 cm, mesh, mechanism: multiblock, adjustment: inclination, heights, depths, stiffness
from 8 813 ₴
gaming (gaming), 1600x750x750 mm, height adjustment is absent, 3xUSB 3.0, cable management, cable hole, RGB backlight, headphone holder, cup holder
from 9 600 ₴
gaming, seat: 56.5x52 cm, fabric, backrest: 84.5 cm, fabric, mechanism: rocking, adjustment: inclination, heights, stiffness
from 6 267 ₴
gaming (gaming), 1200x600x750 mm, height adjustment is absent, 3xUSB 3.0, cable management, cable hole, RGB backlight, headphone holder, gamepad holder, cup holder
from 7 008 ₴
gaming, seat: 54x49 cm, fabric, backrest: 83 cm, fabric, mechanism: rocking, adjustment: heights, stiffness
from 5 197 ₴
gaming (gaming), 1130x600x750 mm, height adjustment is absent, 3xUSB 3.0, cable management, RGB backlight, headphone holder, cup holder
from 5 133 ₴
gaming, seat: 54x53 cm, fabric, leatherette, backrest: 70 cm, fabric, leatherette, mechanism: rocking, adjustment: heights, stiffness
from 7 208 ₴
gaming (gaming), 1200x600x750 mm, height adjustment is absent, 3xUSB 3.0, cable management, cable hole, RGB backlight, headphone holder, gamepad holder, cup holder
from 6 519 ₴
gaming, seat: 52x49 cm, fabric, backrest: 83 cm, fabric, mechanism: rocking, adjustment: heights, stiffness
from 7 872 ₴
gaming, seat: 38x51 cm, fabric, leatherette, backrest: 81 cm, fabric, leatherette, mechanism: rocking, adjustment: heights, stiffness
from 6 701 ₴
for staff, seat: 48x49 cm, fabric, backrest: 58 cm, mesh, mechanism: rocking, adjustment: heights, stiffness
from 6 232 ₴
gaming, seat: 46x49 cm, fabric, leatherette, backrest: 80 cm, fabric, leatherette, mechanism: rocking, adjustment: inclination, heights, stiffness
from 7 083 ₴
gaming, seat: 53x49.5 cm, fabric, backrest: 82 cm, fabric, mechanism: rocking, adjustment: inclination, heights, stiffness
from 7 995 ₴
gaming, seat: 53x49.5 cm, fabric, backrest: 82 cm, fabric, mechanism: rocking, adjustment: inclination, heights, stiffness
from 8 351 ₴
gaming, seat: 38.5x62 cm, leatherette, backrest: 83.5 cm, leatherette, mechanism: rocking, adjustment: inclination, heights, stiffness
from 7 722 ₴
gaming, seat: 38.5x50 cm, leatherette, backrest: 83.5 cm, leatherette, mechanism: rocking, adjustment: inclination, heights, stiffness
from 9 372 ₴
gaming, seat: 41x51 cm, leatherette, backrest: 86.5 cm, leatherette, mechanism: rocking, adjustment: inclination, heights, stiffness
from 7 954 ₴
gaming, seat: fabric, backrest: fabric, mechanism: rocking, adjustment: heights, stiffness
Video reviews
Genesis Trit 500 RGB and Trit 600 RGB - Chairs made for gamers
20 February 2020115 774 view
RGB Gaming Chair!! Has RGB Gone Too Far? - Genesis Trit 500/600 RGB Gaming Chair
6 June 202044 269 view
We recommendCompare using chart →
from 6 970 ₴
gaming, seat: 37x51 cm, leatherette, backrest: leatherette, mechanism: rocking, adjustment: inclination, heights, stiffness
from 7 708 ₴
gaming, seat: 40x50 cm, leatherette, backrest: 85 cm, leatherette, mechanism: rocking, adjustment: inclination, heights, stiffness
from 5 851 ₴
gaming, seat: 66x51 cm, leatherette, backrest: 84 cm, leatherette, mechanism: rocking, adjustment: inclination, heights, stiffness
from 7 134 ₴
gaming, seat: fabric, backrest: fabric, mechanism: rocking, adjustment: inclination, heights, stiffness
from 6 560 ₴
gaming, seat: leatherette, backrest: leatherette, mechanism: rocking, adjustment: inclination, heights, stiffness
from 5 769 ₴
gaming, seat: 56x49 cm, leatherette, backrest: 80 cm, leatherette, mechanism: rocking, adjustment: inclination, heights, stiffness
from 6 450 ₴
gaming, seat: 58x53 cm, fabric, backrest: 82 cm, fabric, mechanism: rocking, adjustment: inclination, heights, stiffness
from 7 667 ₴
gaming, seat: 53x50 cm, fabric, backrest: 82 cm, fabric, mechanism: rocking, adjustment: inclination, heights, stiffness
from 7 667 ₴
gaming, seat: 53.5x50 cm, leatherette, backrest: 82 cm, leatherette, mechanism: rocking, adjustment: inclination, heights, stiffness
from 6 309 ₴
gaming, seat: 40x50 cm, leatherette, backrest: 80 cm, leatherette, mechanism: rocking, adjustment: inclination, heights, stiffness
from 7 216 ₴
gaming, seat: fabric, leatherette, backrest: fabric, leatherette, mechanism: rocking, adjustment: inclination, heights, stiffness
from 6 093 ₴
gaming, seat: 46x50 cm, leatherette, backrest: 83 cm, leatherette, mechanism: rocking, adjustment: inclination, heights, stiffness