Комп'ютерне крісло NATEC Trit 500 RGB (NFG-1576)
Відео 2Фото 23 |
NATEC Trit 500 RGB |
|
Огляд механізмів гойдання в комп'ютерних кріслах: плюси та мінуси кожного типуЯкі бувають механізми гойдання в комп'ютерних та офісних кріслах
Як вибрати комп'ютерне кріслоЩо необхідно враховувати, підбираючи комфортне комп'ютерне крісло за зростом та іншими факторами
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог NATEC 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі NATEC.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити NATEC Trit 500 RGB
Усі ціни 6 →Комп'ютерне крісло для геймера Genesis Trit 500 RGB Black NFG-1576Genesis Trit 500 - крісло, створене для геймерів, яким важливі якість і комфорт, а також нестандартні рішення. Високоякіс... щена тканина забезпечить належну вентиляцію за будь-яких умов, а ергономічний дизайн крісла гарантує комфорт під час тривалих сесій. Завдяки більш ніж 300 різнокольоровим світлодіодним режимам крісло перетворить ваше робоче місце на вражаюче ігрове королівство, а пульт дистанційного керування, що входить до комплекту, дозволить вам інтуїтивно змінювати його атмосферу.
ФЕНОМЕНАЛЬНЕ ПІДСВІЧУВАННЯ
Trit 500 має вражаючу систему освітлення, керовану за допомогою пульта дистанційного керування, що входить до комплекту поставки. Ви можете легко регулювати швидкість ефектів і яскравість підсвічування, а також вибрати свій улюблений стиль з більш ніж 300 режимів! Підсвічування живиться від павербанка, розташованого в кишені під сидінням.
*powerbank не входить до комплекту
КОРИСНО ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я
Крісло Trit 500 надзвичайно зручне, що дозволяє вам сидіти протягом довгих годин сеансів, не відчуваючи втоми. Він оснащений двома подушками для підтримки найбільш чутливих зон. Одна для підтримки попереку, а інша для підтримки напруженої шиї. Все це допоможе вам грати в гру з комфортом!
НАДІЙНА КОНСТРУКЦІЯ
Міцна конструкція крісла наповнена піною для забезпечення комфорту під час тривалого сидіння в кріслі. Піна стійка до деформації та вм'ятин, тому Trit 500 залишиться в первозданному вигляді протягом тривалого часу. Крім того, міцні нейлонові коліщатка забезпечать повну мобільність і захистять будь-яку поверхню від подряпин.
ВДОСКОНАЛЕНА СИСТЕМА РЕГУЛЮВАННЯ
Trit 500 забезпечує користувачам свободу пересування та відповідне положення тіла. Він має функцію гойдання, яка гарантує розслаблення та відпочинок під час перерви в багатогодинних іграх. Регульовані підлокітники знімуть напругу з передпліч і гарантують стабільність. Підлаштуйте крісло під свій зріст, відрегулюйте висоту підлокітників і станьте непереможним!
ДИХАЮЧА ТКАНИНА
Trit 500 усуває відчуття "липкості" в спекотні дні. Її верхній шар - це стійка до стирання тканина, яка забезпечує достатню вентиляцію за будь-яких умов. Завдяки цьому ваші ігри будуть комфортними як взимку, так і влітку.
Особливості продукту
- Товар
- Виробник Genesis
- Код виробника NFG-1576
- EAN 5901969425475
- Основна інформація
- Тип продукту Крісло
- Колірний елемент Різнокольоровий
- Тканина Тканина + екологічна шкіра
- Регулювання підлокітників Так
- Максимальне навантаження 120 кг
- Розміри
- Висота сидіння [см] 44.5-52.5
- Ширина [см] 55
- Глибина [см] 55
- Вага [кг] 18
Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. Фотографії товару на сайті є простими ілюстраціями до нього і можуть відрізнятися від фактичного зовнішнього вигляду товару. Saren.com.uaЗ нами 4 роки (Львів) Поскаржитись | 7 093 грн. |
Крісло Genesis Trit 500 RGB Czarny (NFG-1576) | 7 544 грн. Під замовлення Див. умови |
Genesis Trit 500 RGB Czarny (NFG-1576) | 7 728 грн. Під замовлення Див. умови |
Компьютерное кресло для геймера Genesis Trit 500 RGB Black NFG-1576Genesis Trit 500 - кресло, созданное для геймеров, которым важны качество и комфорт, а также нестандартные решения. Высококач... щеественная ткань обеспечит надлежащую вентиляцию при любых условиях, а эргономичный дизайн кресла гарантирует комфорт во время длительных сессий. Благодаря более чем 300 разноцветным светодиодным режимам кресло превратит ваше рабочее место во впечатляющее игровое королевство, а пульт дистанционного управления, входящий в комплект, позволит вам интуитивно менять его атмосферу.ФЕНОМ Redprice.saleЗ нами 4 роки (Львів) Поскаржитись | 7 083 грн. |
Компьютерное кресло для геймера Genesis Trit 500 RGB Black NFG-1576Genesis Trit 500 - кресло, созданное для геймеров, которым важны качество и комфорт, а также нестандартные решения. Высококач... щеественная ткань обеспечит надлежащую вентиляцию при любых условиях, а эргономичный дизайн кресла гарантирует комфорт во время длительных сессий. Благодаря более чем 300 разноцветным светодиодным режимам кресло превратит ваше рабочее место во впечатляющее игровое королевство, а пульт дистанционного управления, входящий в комплект, позволит вам интуитивно менять его атмосферу.ФЕНОМ Timesport.com.uaЗ нами 4 роки (Львів) Поскаржитись | 7 089 грн. |
Комп'ютерне крісло для геймера Genesis Trit 500 RGB BlackGenesis Trit 500 - крісло, створене для геймерів, яким важливі якість і комфорт, а також нестандартні рішення. Високоякіс... щена тканина забезпечить належну вентиляцію за будь-яких умов, а ергономічний дизайн крісла гарантує комфорт під час тривалих сесій. Завдяки більш ніж 300 різнокольоровим світлодіодним режимам крісло перетворить ваше робоче місце на вражаюче ігрове королівство, а Tomdom.in.uaЗ нами 4 роки (Львів) Поскаржитись | 7 083 грн. |
Серія NATEC Genesis
від 8 651 грн.
для персоналу, сидіння: 49.5x52 см, спинка: 58 см, сітка, механізм: multiblock, регулювання: нахилу, висоти, глибини, жорсткості
від 8 813 грн.
ігровий (геймерський), 1600x750x750 мм, регулювання висоти немає, 3xUSB 3.0, кабель-менеджмент, отвір для кабелів, RGB-підсвічування, тримач навушників, підстаканник
від 9 600 грн.
геймерське, сидіння: 56.5x52 см, тканина, спинка: 84.5 см, тканина, механізм: хитання, регулювання: нахилу, висоти, жорсткості
від 6 267 грн.
ігровий (геймерський), 1200x600x750 мм, регулювання висоти немає, 3xUSB 3.0, кабель-менеджмент, отвір для кабелів, RGB-підсвічування, тримач навушників, утримувач геймпада, підстаканник
від 7 008 грн.
геймерське, сидіння: 54x49 см, тканина, спинка: 83 см, тканина, механізм: хитання, регулювання: висоти, жорсткості
від 5 197 грн.
ігровий (геймерський), 1130x600x750 мм, регулювання висоти немає, 3xUSB 3.0, кабель-менеджмент, RGB-підсвічування, тримач навушників, підстаканник
від 5 133 грн.
геймерське, сидіння: 54x53 см, тканина, шкірзам, спинка: 70 см, тканина, шкірзам, механізм: хитання, регулювання: висоти, жорсткості
від 7 208 грн.
ігровий (геймерський), 1200x600x750 мм, регулювання висоти немає, 3xUSB 3.0, кабель-менеджмент, отвір для кабелів, RGB-підсвічування, тримач навушників, утримувач геймпада, підстаканник
від 6 519 грн.
геймерське, сидіння: 52x49 см, тканина, спинка: 83 см, тканина, механізм: хитання, регулювання: висоти, жорсткості
від 6 232 грн.
геймерське, сидіння: 46x49 см, тканина, шкірзам, спинка: 80 см, тканина, шкірзам, механізм: хитання, регулювання: нахилу, висоти, жорсткості
від 7 872 грн.
геймерське, сидіння: 38x51 см, тканина, шкірзам, спинка: 81 см, тканина, шкірзам, механізм: хитання, регулювання: висоти, жорсткості
від 6 701 грн.
для персоналу, сидіння: 48x49 см, тканина, спинка: 58 см, сітка, механізм: хитання, регулювання: висоти, жорсткості
від 8 351 грн.
геймерське, сидіння: 38.5x62 см, шкірзам, спинка: 83.5 см, шкірзам, механізм: хитання, регулювання: нахилу, висоти, жорсткості
від 7 722 грн.
геймерське, сидіння: 38.5x50 см, шкірзам, спинка: 83.5 см, шкірзам, механізм: хитання, регулювання: нахилу, висоти, жорсткості
від 9 372 грн.
геймерське, сидіння: 41x51 см, шкірзам, спинка: 86.5 см, шкірзам, механізм: хитання, регулювання: нахилу, висоти, жорсткості
від 7 954 грн.
геймерське, сидіння: тканина, спинка: тканина, механізм: хитання, регулювання: висоти, жорсткості
від 7 083 грн.
геймерське, сидіння: 53x49.5 см, тканина, спинка: 82 см, тканина, механізм: хитання, регулювання: нахилу, висоти, жорсткості
від 7 995 грн.
геймерське, сидіння: 53x49.5 см, тканина, спинка: 82 см, тканина, механізм: хитання, регулювання: нахилу, висоти, жорсткості
Відеоогляди
Genesis Trit 500 RGB and Trit 600 RGB - Chairs made for gamers
20 лютого 2020115 774 перегляда
RGB Gaming Chair!! Has RGB Gone Too Far? - Genesis Trit 500/600 RGB Gaming Chair
6 червня 202044 269 переглядів
Як вибрати комп'ютерне крісло
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 6 970 грн.
геймерське, сидіння: 37x51 см, шкірзам, спинка: шкірзам, механізм: хитання, регулювання: нахилу, висоти, жорсткості
від 7 708 грн.
геймерське, сидіння: 40x50 см, шкірзам, спинка: 85 см, шкірзам, механізм: хитання, регулювання: нахилу, висоти, жорсткості
від 5 851 грн.
геймерське, сидіння: 66x51 см, шкірзам, спинка: 84 см, шкірзам, механізм: хитання, регулювання: нахилу, висоти, жорсткості
від 7 134 грн.
геймерське, сидіння: тканина, спинка: тканина, механізм: хитання, регулювання: нахилу, висоти, жорсткості
від 6 560 грн.
геймерське, сидіння: шкірзам, спинка: шкірзам, механізм: хитання, регулювання: нахилу, висоти, жорсткості
від 5 769 грн.
геймерське, сидіння: 56x49 см, шкірзам, спинка: 80 см, шкірзам, механізм: хитання, регулювання: нахилу, висоти, жорсткості
від 6 450 грн.
геймерське, сидіння: 58x53 см, тканина, спинка: 82 см, тканина, механізм: хитання, регулювання: нахилу, висоти, жорсткості
від 7 667 грн.
геймерське, сидіння: 53x50 см, тканина, спинка: 82 см, тканина, механізм: хитання, регулювання: нахилу, висоти, жорсткості
геймерське, сидіння: 53.5x50 см, шкірзам, спинка: 82 см, шкірзам, механізм: хитання, регулювання: нахилу, висоти, жорсткості
від 6 309 грн.
геймерське, сидіння: 40x50 см, шкірзам, спинка: 80 см, шкірзам, механізм: хитання, регулювання: нахилу, висоти, жорсткості
від 7 216 грн.
геймерське, сидіння: тканина, шкірзам, спинка: тканина, шкірзам, механізм: хитання, регулювання: нахилу, висоти, жорсткості
від 6 093 грн.
геймерське, сидіння: 46x50 см, шкірзам, спинка: 83 см, шкірзам, механізм: хитання, регулювання: нахилу, висоти, жорсткості