Корм для кішок 1st Choice Derma 1.8 kg
1st Choice Derma 1.8 kg |
|
Спеціально створений з інгредієнтів, що зменшують запалення, подразнення і свербіж шкіри, корм допомагає шкірі утворювати захисний бар'єр від подразників навколишнього середовища, поліпшить якість шерсті і зменшить випадання волосся.
Підходить для кішок з високими енергетичними потребами (сфінкс, Савана, Мейн Кун і т.д.). Ідеальне харчування для довгошерстих кішок. Рекомендований кішкам з лупою, свербінням або реактивної гіперчутливою шкірою.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог 1st Choice 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі 1st Choice.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити 1st Choice Derma 1.8 kg
Усі ціни 9 →Сухий дієтичний корм 1st Choice Adult Derma для котів з рибою 1.8 кг | 858 грн. |
Сухой диетический корм 1st Choice Adult Derma для котов с рыбой 1.8 кг | 850 грн. |
Корм 1st Choice Adult Derma сухий дієтичний для дорослих котів для покраще | 894 грн. |
Сухий дієтичний корм 1st Choice Adult Derma для котів 1.8 кг | 903 грн. |
Сухий дієтичний корм для котів з чутливою і схильною до подразнень шкіри 1 | 873 грн. |
ще 4 пропозиції
Модификації 1st Choice Derma
Ціни на 1st Choice Derma |
---|---|---|---|---|
1st Choice Derma 320 g | від 247 грн. | 6 пропозицій | ||
1st Choice Derma 1.8 kg | від 850 грн. | 9 пропозицій | ||
1st Choice Derma 4 kg | від 2 010 грн. | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →