Персональний комп'ютер 2E Complex Gaming Spargo 2E-3040
Фото 14 | від 15 562 до 17 237 грн. Порівняти ціни 13 →Проц:Core i3, 10100F, 3.6 ГГц ОЗП:16 ГБ Відео:GeForce GT 1030, 2 ГБ Накопичувач:1000 ГБ ОС:DOS |
Модифікації 2E Complex Gaming Spargo 4
Характеристики
2E Complex Gaming Spargo 2E-3040 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог 2E 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі 2E.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити 2E Complex Gaming Spargo 2E-3040
Сортувати
Персональний комп'ютер (ПК) 2E Complex Gaming (2E-3040) | 15 562 грн. |
Персональный компьютер (ПК) 2E Complex Gaming (2E-3040) | 15 562 грн. |
2E Rational Intel (2E-3040) | 15 759 грн. |
Персональний комп'ютер 2E Complex Gaming Intel i3-10100F/H410/16/1000 | 15 879 грн. |
2E Rational Intel (2E-3040) | 15 759 грн. |
ще пропозиції 8 → |
Закрити
Рекомендуємо