Персональний комп'ютер 2E Complex Gaming Virtus 2E-10148
Фото 7 | від 37 632 до 42 142 грн. Порівняти ціни 9 →Проц:Ryzen 7, 5700X, 3.4 ГГц ОЗП:16 ГБ Відео:GeForce RTX 3060, 8 ГБ Накопичувач:1000 ГБ ОС:без ОС |
Модифікації 2E Complex Gaming Virtus 101
Характеристики
2E Complex Gaming Virtus 2E-10148 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог 2E 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі 2E.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити 2E Complex Gaming Virtus 2E-10148
Сортувати
Персональний комп'ютер (ПК) 2E Complex Gaming (2E-10148) | 37 632 грн. |
Персональный компьютер (ПК) 2E Complex Gaming (2E-10148) | 37 632 грн. |
Персональный компьютер 2E Complex Gaming AMD R7-5700X, 16Gb, F1TB, NVD3060 | 38 399 грн. |
Системний блок 2E Complex Gaming (2E-10148) 2E-10148 | 38 109 грн. |
Компьютер персональный 2E Complex Gaming AMD R7-5700X, 16Gb, F1TB, NVD3060 | 38 399 грн. |
2E Complex Gaming (2E-10148) 2e-10148 | 37 693 грн. |
Комп’ютер персональний 2E Complex Gaming AMD R7-5700X, 16GB, F1TB, NVD3060 | 38 399 грн. |
2E 2E-10148 | 42 142 грн. |
Комп’ютер персональний 2E Complex Gaming AMD R7-5700X, 16Gb, F1TB, NVD3060 | 37 663 грн. |
Закрити
Рекомендуємо