Персональний комп'ютер 2E Octal Spero 2E-7580
Фото 7 | від 24 911 до 27 887 грн. Порівняти ціни 10 →Проц:Core i3, 10100F, 3.6 ГГц ОЗП:16 ГБ Відео:GeForce GTX 1650, 4 ГБ Накопичувач:1000 ГБ ОС:без ОС |
Модифікації 2E Octal Spero 167
Характеристики
2E Octal Spero 2E-7580 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог 2E 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі 2E.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити 2E Octal Spero 2E-7580
Сортувати
Персональний комп'ютер (ПК) 2E Octal (2E-7580) | 24 911 грн. |
Персональный компьютер (ПК) 2E Octal (2E-7580) | 24 911 грн. |
Компьютер 2E Octal Intel i3-10100F, 16Gb, F512GB+1TB, NVD1650-4, H510, G20 | 25 419 грн. |
Системний блок 2E Octal (2E-7580) 2E-7580 | 25 229 грн. |
ПК 2E Octal Intel i3-10100F/H510/16/512F+1000/NVD1650-4/FreeDos/G2052/ 2E- | 25 419 грн. |
ще пропозиції 5 → |
Закрити
Рекомендуємо