Персональний комп'ютер 2E Complex 2E-3078
Фото 3 | від 13 811 до 15 650 грн. Порівняти ціни 14 →Проц:Core i3, 10100F, 3.6 ГГц ОЗП:16 ГБ Відео:GeForce GT 1030, 2 ГБ Накопичувач:256 ГБ ОС:DOS |
Модифікації 2E Complex 4
Характеристики
2E Complex 2E-3078 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог 2E 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі 2E.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити 2E Complex 2E-3078
Сортувати
Персональний комп'ютер (ПК) 2E Complex (2E-3078) | 14 112 грн. |
Персональный компьютер (ПК) 2E Complex (2E-3078) | 14 112 грн. |
2E Complex (2E-3078) | 14 289 грн. |
Персональний комп'ютер 2E Complex Intel i3-10100F/H410/16/256F/NVD103 | 14 399 грн. |
2E Complex (2E-3078) | 14 289 грн. |
ще пропозиції 9 → |
Закрити
Рекомендуємо