Лопата 2E Bushcraft (2E-S78CS)
Фото 3 |
2E Bushcraft (2E-S78CS) |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог 2E 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі 2E.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити 2E Bushcraft (2E-S78CS)
Усі ціни 14 →Лопата штикова 2E Bushcraft, компактна, сталевий держак, 1.5мм, 78см, 0.93 | 327 грн. |
2E Bushcraft, сталева ручка, 78 см (2E-S78CS) | 299 грн. |
Лопата 2E Bushcraft, стальной черенок, 1.5 мм, 78 см, 0.93кг (2E-S78CS) 2E | 299 грн. |
Лопата 2E Bushcraft, сталевий держак, 1.5 мм, 78 см, 0.93кг (2E-S78CS) 2E- | 299 грн. |
ще 9 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →