Лопата снігоприбиральна Fiskars 1057189
Фото 4 |
Fiskars 1057189 |
|
Телескопічний держак
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fiskars 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fiskars.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fiskars 1057189
Усі ціни 6 →Лопата для прибирання снігу телескопічна Fiskars X-Series 1057189 | 2 299 грн. |
Телескопическая лопата скрепер для уборки снега Fiskars X-series (1057189) | 2 149 грн. |
Телескопический скрепер для уборки снега Fiskars X-series (1057189) | 1 999 грн. |
Лопата для прибирання снігу телескопічна Fiskars X-Series (1057189) 105718 | 2 199 грн. |
Телескопічний скрепер для прибирання снігу Fiskars X-series (1057189) | 2 299 грн. |
Телескопічний скрепер для збирання снігу Fiskars X-series (1057189) | 1 999 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →