Лопата снігоприбиральна Fiskars 1062828
Відео 1Фото 9 |
Fiskars 1062828 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fiskars 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fiskars.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fiskars 1062828
Усі ціни 6 →Лопата для прибирання снігу Fiskars SnowXpert 1062828 | 1 799 грн. |
Лопата снегоуборочная Fiskars SnowXpert (1062828) | 1 799 грн. |
Скрепер для прибирання снігу Fiskars SnowXpert™ (1062828) | 1 699 грн. |
Скрепер для прибирання снігу Fiskars SnowXpert Snow Pusher (1062828) 10628 | 1 699 грн. |
Лопата для прибирання снігу Fiskars SnowXpert (1062828) | 1 799 грн. |
Скріпер для прибирання снігу Fiskars SnowXpert™ (1062828) | 1 699 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →