Монітор 2E G2723B 27 " чорний (2E-G2723B-01.UA)
2E G2723B 27 " чорний
Діагональ:27 "
Роздільна здатність:1920x1080 (16:9)
Матриця:IPS, відгук 1 мс
Частота:165 Гц
Контрастність:1 000:1
Яскравість:250 кд/м²
Роз'єми:HDMI, DisplayPort, USB C
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити 2E G2723B 27 " чорний
Усі ціни 47 →2E 27" Gaming G2723B (2E-G2723B-01.UA) Black 2E-G2723B-01.UA | 5 999 грн. |
Монітор ігровий 27" 2E GAMING G2723B (2E-G2723B-01.UA) | 5 999 грн. |
Монитор 2E GAMING 27" G2723B HDMI, DP, Type-C, IPS, 165Hz, 1ms, FreeSync 2 | 6 302 грн. |
Монітор 27" 2E GAMING G2723B (2E-G2723B-01.UA) 2E-G2723B-01.UA | 6 399 грн. |
Монітор 2E Gaming G2723B (2E-G2723B-01.UA) | 6 249 грн. |
ще 20 пропозицій