Ноутбук 2E Complex Pro 15 NS51PU [NS51PU-15UA31]
Відео 3Фото 22 | від 27 999 до 35 356 грн. Порівняти ціни 41 →2022 рікComplex Pro (імідж / продуктивність))автономний+матовийSSD M.2USB4Wi-Fi 6підсвічуваннясканер відбитківFaceID Дисплей:15.6 ", 1920x1080 (16:9) Процесор:Core i5, 1240P, 1.2 ГГц Відеокарта:Iris Xe Graphics G7 80EUs ОЗП:16 ГБ Накопичувач:SSD M.2, 512 ГБ ОС:DOS Вага ноутбука:1.74 кг |
Модифікації 2E Complex Pro 15 NS51PU 13
Характеристики
2E Complex Pro 15 NS51PU [NS51PU-15UA31] |
|
Матове, глянцеве або антивідблискове: Яке покриття екрана вибрати?Чим гарні різні типи покриття екранів у ноутбуках та моніторах?
Як знайти саме той ноутбук, що вам потрібний?Інструкція з вибору оптимального ноутбука під задачі користувача
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог 2E 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі 2E.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити 2E Complex Pro 15 NS51PU [NS51PU-15UA31]
Колір:
Сортувати
2E Complex Pro 15 (NS51PU-15UA31) Silver NS51PU-15UA31 | 28 999 грн. |
2E Complex Pro 15 Silver (NS51PU-15UA31) | 29 989 грн. |
Ноутбук 2E Complex Pro 15 (NS51PU-15UA31) Intel Core i5-1240P/RAM 16GB/SSD | 29 999 грн. |
2E Complex Pro 15 Silver (NS51PU-15UA31) | 29 989 грн. |
Ноутбук 2E Complex Pro 15 (NS51PU-15UA31) | 35 356 грн. |
ще пропозиції 20 → |
Закрити
Хороший корпус, нормальні петлі, приємна клавіатура з кольоровим підсвічуванням. Матриця нормальна, засвіти непомітні, 54% sRGB, претензій немає. BIOS є простим, але основні функції присутні. Процесор (1240p) при низьких навантаженнях 38 градусів, при цьому кулер працює на низьких оборотах, збалансований режим (PL1 15 Вт). Як домогтися безшумного режиму із зупинкою кулера – не зрозуміло. Економний режим (PL1 7 Вт, PL2 10 Вт) та безшумний режим (PL1 5 Вт) не допомагають. При цьому навіть на високих обертах кулера не відчувається повітряний потік з корпусу. Хоча охолодження виконується. Начебто не дуже грамотна система охолодження, якій не завадить доопрацювання. Якщо вам не заважає робота кулера, це не проблема. Звук слабкий, переважно лише середні частоти. Корпус, процесор, акумулятор Охолодження, звук Юрий: користуюся 2E Complex Pro 15 NS51PU менше місяця |
Додати відгук
Відеоогляди
Рекомендуємо