SSD A-Data SE800 ASE800-512GU32G2-CBL 512 ГБ
Відео 9Фото 7 |
A-Data ASE800-512GU32G2-CBL 512 ГБ1 ТБ |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог A-Data 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі A-Data.
Купити A-Data SE800 ASE800-512GU32G2-CBL 512 ГБ
SSD накопитель Adata SE800 512 GB Black (ASE800-512GU32G2-CBK) ASE800-512G | 3 202 грн. |
SSD накопичувач Adata SE800 512 GB Black (ASE800-512GU32G2-CBK) | 3 503 грн. |
SSD накопичувач Adata SE800 512 GB Black (ASE800-512GU32G2-CBK) | 3 196 грн. |
Трохи більше звичайної флешки
A-Data SE800 є одним з самих, якщо не самим, компактним зовнішнім SSD з тих, що можна знайти у вільному продажу. Його вага складає всього 40 грам при габаритах 73x44x12 мм. Якщо вам набридли порівняння з банківськими картками, то це фактично габарити олдовой бензинової запальнички. Та й виглядає він досить симпатично, спасибі покриттю з шліфованого алюмінію і незвичайної хвилястою формою корпусу.
Універсальний солдат
Втім, бути красивим ― не його першочергове прерогатива. Корпус SE800 пройшов перевірки військовими стандартами MIL-STD-810G, тому без проблем витримує дроп-тести з двометрової висоти. Далі більше: зібраний з алюмінію, силікону і гуми корпус також може похвалитися повноцінною захистом від води й пилу (захист класу IP68). А це повна працездатність диска після 30-хвилинного запливу на півтораметровій глибині.
Висока пропускна здатність порту USB-C 3.2 gen2
Для передачі даних A-Data SE800 використовує швидкісний USB роз'єм C 3.2 gen2, який забезпечує передачу даних на швидкості до 1000 МБ/с при лінійній запису і лінійному читанні. В синтетичних тестах швидкість читання приблизно відповідає паспортному, а ось швидкість запису згідно з даними CrystalDiskMark становить куди більш скромні 676 МБ/с. Однак навіть у цьому разі він виявляється швидше більшості простих SSD минулого покоління, працюючих з USB 3.2 gen1. А враховуючи досить демократичну ціну і повний захист від будь-яких негараздів у SE800 фактично немає конкурентів. Повністю захищений SD700 від тієї ж A-Data в 2 рази повільніше, а за LaCie Rugged SSD зараз просять, як за китайський мопед.
Модификації A-Data SE800 ASE800-512GU32G2-CBL
Ціни на A-Data SE800 ASE800-512GU32G2-CBL |
---|---|---|---|---|
A-Data SE800 ASE800-512GU32G2-CBL 512 ГБ | від 3 196 грн. | 3 пропозиції | ||
A-Data SE800 ASE800-1TU32G2-CBL 1 ТБ | від 3 880 грн. | 2 пропозиції |