SSD A-Data SE760 ASE760-256GU32G2-CTI 256 ГБ
Відео 6Фото 7 |
A-Data ASE760-256GU32G2-CTI |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог A-Data 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі A-Data.
Купити A-Data SE760 ASE760-256GU32G2-CTI 256 ГБ
Усі ціни 35 →Накопитель SSD USB 3.2 256GB ADATA (ASE760-256GU32G2-CTI) | 1 886 грн. |
Adata SE760 256 Gb Titan Gray (ASE760-256GU32G2-CTI) | 1 751 грн. |
Adata SE760 256 Gb Titan Gray (ASE760-256GU32G2-CTI) | 1 719 грн. |
SSD-накопичувач ADATA SE760 256GB USB 3.2 Gen 2 Type-C Titan Gray (ASE760- | 1 729 грн. |
SSD накопитель a-data se760 256gb usb 3.2 (ase760-256gu32g2-cti) | 1 840 грн. |
Легкий, швидкий і компактний
A-Data SE760 виконаний в тому ж стилі, що і популярний SSD A-Data SE800: корпус легко ховається в кишеню сорочки, на торці мінімум розпізнавальних знаків, а шліфований метал приємно лежить в руці. Різниця лише в тому, що у SE760 корпус вийшов більш довгастим і він не захищений від води. Тому і коштує трохи дешевше. На тлі постійно зменшуються зовнішніх накопичувачів A-Data SE760 є далеко не самим компактним рішенням. Його вага становить всього 95 грам при габаритах 122х44х14 мм.це трохи більше пластикової кредитки або масивної бензинової запальнички Zippo.
Підтримка консолей нового покоління
Для передачі даних A-Data SE760 оснащений двостороннім роз'ємом USB-C, що спрощує підключення до сучасних ПК і ноутбуків з таким портом. Це плюс, так як особисто у нас накопичувач швидко подружився і з МакБуком, і з робочою станцією на Linux. Завдяки використанню інтерфейсу USB 3.2 Gen 2 Швидкість читання накопичувача може досягати 1000 МБ/с, що майже вдвічі більше, ніж у інших доступних зовнішніх SSD. Є й офіційна підтримка консолей нового покоління від Sony PS5 і Microsoft Xbox Series X і Series S. чи варто говорити, що це важливі переваги перед іншими доступними "зовнішниками"?
Швидкості аж до 1000 Мб / c
Втім, якщо ваша материнська плата не підтримує даний інтерфейс або на пристрої не встановлені драйвери UASP, можна розраховувати на швидкість в межах звичних 250 – 550 МБ/с. Тут все залежить від завантаженості буфера, кількості переданих файлів, їх розміру і т. д. Враховуючи досить демократичну ціну SE760, швидкість вище 550 МБ/с можна простіше сприймати як бонус.
Модификації A-Data SE760 ASE760-256GU32G2-CTI
Ціни на A-Data SE760 ASE760-256GU32G2-CTI |
---|---|---|---|---|
A-Data SE760 ASE760-256GU32G2-CTI 256 ГБ | від 1 633 грн. | 35 пропозицій | ||
A-Data SE760 ASE760-512GU32G2-CTI 512 ГБ | від 2 442 грн. | 2 пропозиції | ||
A-Data SE760 ASE760-1TU32G2-CTI 1 ТБ | від 3 655 грн. | 37 пропозицій | ||
A-Data SE760 ASE760-2TU32G2-CTI 2.05 ТБ | від 7 052 грн. | 2 пропозиції |