SSD A-Data XPG SX6000 Lite M.2 ASX6000LNP-256GT-C 256 ГБ
Відео 12 |
A-Data ASX6000LNP-256GT-C |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог A-Data 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі A-Data.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити A-Data XPG SX6000 Lite M.2 ASX6000LNP-256GT-C 256 ГБ
Усі ціни 57 →SSD накопитель ADATA XPG SX6000 Lite 256GB M.2 NVMe PCIe 3.0 x4 2280 3D TL | 1 197 грн. |
SSD накопичувач ADATA XPG SX6000 Lite 256GB M.2 NVMe PCIe 3.0 x4 2280 3D T | 1 092 грн. |
ADATA XPG SX6000 Lite 256 GB (ASX6000LNP-256GT-C) | 1 200 грн. |
SSD диск ADATA M.2 256GB PCIe 3.0 SX6000Lite (ASX6000LNP-256GT-C) ASX6000L | 1 024 грн. |
A-DATA ASX6000LNP-256GT-C | 1 092 грн. |
ще 20 пропозицій
Купував наприкінці весни, по очущенням швидкий вінду вантажить 13сек. Швидкий Не побачивши Денис: користуюся A-Data ASX6000LNP-128GT-C кілька місяців |
Заявленій швидкості відповідає завдяки ADATA за якісний продукт. Можливо в наступних моделях напрацювання з перезапису на відмову буде вищим. Співвідношення ціна якість на рівні. Просто ні. користуюся A-Data ASX6000LNP-512GT-C кілька місяців |
Показано 2 з 3 відгуків
ще 1 відгук
Відеоогляди
Модификації A-Data XPG SX6000 Lite M.2 ASX6000LNP-256GT-C
Ціни на A-Data XPG SX6000 Lite M.2 ASX6000LNP-256GT-C |
---|---|---|---|---|
A-Data XPG SX6000 Lite M.2 ASX6000LNP-128GT-C 128 ГБ | від 714 грн. | 11 пропозицій | ||
A-Data XPG SX6000 Lite M.2 ASX6000LNP-256GT-C 256 ГБ | від 940 грн. | 58 пропозицій | ||
A-Data XPG SX6000 Lite M.2 ASX6000LNP-512GT-C 512 ГБ | від 1 537 грн. | 48 пропозицій | ||
A-Data XPG SX6000 Lite M.2 ASX6000LNP-1TT-C 1.02 ТБ | від 2 387 грн. | 55 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →