SSD A-Data LEGEND 800 ALEG-800-1000GCS 1 ТБ
Відео 1Фото 12 |
A-Data ALEG-800-1000GCS |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог A-Data 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі A-Data.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити A-Data LEGEND 800 ALEG-800-1000GCS 1 ТБ
Усі ціни 19 →ADATA Legend 800 3D NAND 1TB M.2 (2280 PCI-E) (ALEG-800-1000GCS) ALEG-800- | 3 112 грн. |
Adata Legend 800 1 Tb (ALEG-800-1000GCS) | 3 148 грн. |
Adata Legend 800 1 Tb (ALEG-800-1000GCS) | 3 053 грн. |
SSD-накопичувач ADATA Legend 800 1TB M.2 NVMe (ALEG-800-1000GCS) | 3 169 грн. |
ADATA M.2 2280 1TB ALEG-800-1000GCS | 3 139 грн. |
ще 14 пропозицій
Відеоогляди
Модификації A-Data LEGEND 800 ALEG-800-1000GCS
Ціни на A-Data LEGEND 800 ALEG-800-1000GCS |
---|---|---|---|---|
A-Data LEGEND 800 ALEG-800-500GCS 500 ГБ | від 1 407 грн. | 1 пропозиція | ||
A-Data LEGEND 800 ALEG-800-1000GCS 1 ТБ | від 2 941 грн. | 19 пропозицій | ||
A-Data LEGEND 800 ALEG-800-2000GCS 2 ТБ | від 4 553 грн. | 22 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →