SSD A-Data SE760 ASE760-2TU32G2-CTI 2.05 ТБ
Відео 6Фото 7 |
A-Data ASE760-2TU32G2-CTI |
|
Швидкості аж до 1000 Мб / c. лаконічний металевий корпус. Підтримка консолей нового покоління.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог A-Data 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі A-Data.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації A-Data SE760 ASE760-2TU32G2-CTI
Ціни на A-Data SE760 ASE760-2TU32G2-CTI |
---|---|---|---|---|
A-Data SE760 ASE760-256GU32G2-CTI 256 ГБ | від 1 633 грн. | 35 пропозицій | ||
A-Data SE760 ASE760-512GU32G2-CTI 512 ГБ | від 2 442 грн. | 2 пропозиції | ||
A-Data SE760 ASE760-1TU32G2-CTI 1 ТБ | від 3 655 грн. | 37 пропозицій | ||
A-Data SE760 ASE760-2TU32G2-CTI 2.05 ТБ | від 7 052 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →