SSD A-Data Ultimate SU650 M.2 ASU650NS38-240GT-C 240 ГБ
Відео 4Фото 4 | Очікується у продажу 1 069 грн. Тип: внутрішній; Об'єм (ГБ): 240; Форм-фактор: M.2; Інтерфейс M.2: SATA 3; Зовнішня швидкість запису (МБ/с): 500; Зовнішня швидкість зчитування (МБ/с): 550; DWPD (разів/день): 0.5; Гарантія виробника: 3 роки; TRIM; |
A-Data ASU650NS38-240GT-C |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог A-Data 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі A-Data.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації A-Data Ultimate SU650 M.2 ASU650NS38-240GT-C
Ціни на A-Data Ultimate SU650 M.2 ASU650NS38-240GT-C |
---|---|---|---|---|
A-Data Ultimate SU650 M.2 ASU650NS38-120GT-C 120 ГБ | від 515 грн. | 3 пропозиції | ||
A-Data Ultimate SU650 M.2 ASU650NS38-256GT-C 256 ГБ | від 1 875 грн. | 1 пропозиція | ||
A-Data Ultimate SU650 M.2 ASU650NS38-512GT-C 512 ГБ | від 1 549 грн. | 1 пропозиція | ||
A-Data Ultimate SU650 M.2 ASU650NS38-1TT-C 1 ТБ | від 3 392 грн. | 2 пропозиції |