SSD A-Data SD810 SD810-1000G-CBK 1 ТБ
Фото 16 |
A-Data SD810-1000G-CBK |
|
Високопродуктивний зовнішній накопичувач з високими операційними швидкостями та міцною зовнішньою кишенею. Належить до середнього цінового сегменту, є представником серії SD, в яку входять портативні, добре захищені і в той же час далеко не найшвидші SSD-накопичувачі. A-Data SD810 запаяний у кілька шарів захисту, включаючи металеву раму, каркас додаткової жорсткості, протиударний пластиковий кожух та гумові бампери з боків.
Завдяки такій броні він може без проблем пролежати тиждень десь у пісках Сахари, годинку-другу поплавати в морській воді, кілька разів шльопнутися на підлогу з півметрової висоти, а потім обтруситись і повернутися до роботи. Всю серйозність пристрою підкреслює військово-промисловий сертифікат якості MIL-STD-810G та офіційний рівень вологозахисту IP68. Для передачі даних накопичувач оснащений двостороннім USB роз'ємом з інтерфейсом 3.2 gen2x2, який спрощує підключення до сучасних ПК та ноутбуків, не обмежуючи швидкість читання та запису.
Зокрема дана модель вміє зчитувати та записувати дані зі швидкістю 2000 МБ/с, що майже в 4 рази перевищує показники накопичувачів A-Data SD минулого та позаминулого покоління. Крім платформи Windows виробник обіцяє повну працездатність із багатьма операційними системами ноутбуків, ПК, смартфонів та ігрових консолей. Для оптимальної продуктивності пристрою повинні підтримувати інтерфейс USB 3.2 Gen 2 та драйвери UASP, а фактичну швидкість обміну даними визначатиме встановлене в системі залізо та програмне забезпечення.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити A-Data SD810 SD810-1000G-CBK 1 ТБ
Усі ціни 31 →Накопитель SSD USB 3.2 1TB ADATA (SD810-1000G-CBK) | 4 047 грн. |
Adata SD810 1 Tb (SD810-1000G-CBK) | 3 808 грн. |
Adata SD810 1 Tb (SD810-1000G-CBK) | 3 917 грн. |
SSD-накопичувач ADATA SD810 1TB USB3.2 Gen2 Type-C Silver (SD810-1000G-CSG | 3 789 грн. |
SSD накопитель adata sd810 1tb usb 3.2 (sd810-1000g-cbk) | 4 048 грн. |
Модификації A-Data SD810 SD810-1000G-CBK
Ціни на A-Data SD810 SD810-1000G-CBK |
---|---|---|---|---|
A-Data SD810 SD810-500G-CBK 500 ГБ | від 2 619 грн. | 26 пропозицій | ||
A-Data SD810 SD810-1000G-CBK 1 ТБ | від 3 742 грн. | 31 пропозиція | ||
A-Data SD810 SD810-2000G-CBK 2 ТБ | від 6 587 грн. | 29 пропозицій | ||
A-Data SD810 SD810-4000G-CBK 4 ТБ | від 15 238 грн. | 26 пропозицій |