Карта пам'яті SanDisk Ultra A1 microSD Class 10 128 ГБ
Відео 2Фото 5 |
SanDisk Ultra A1 microSDXC Class 10 128Gb |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SanDisk 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SanDisk.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SanDisk Ultra A1 microSD Class 10 128 ГБ
Усі ціни 45 →Карта пам`яті SanDisk microSD 128GB C10 UHS-I R140MB/s Ultra (SDSQUAB-128G | 499 грн. |
SanDisk 128 GB microSDXC UHS-I U1 A1 Class 10 Ultra (SDSQUAB-128G-GN6MA) | 519 грн. |
Карта памяти SANDISK 128GB Ultra microSD with SD Adapter SDSQUAB-128G-GN6M | 509 грн. |
Карта пам`ятi MicroSDXC 128GB UHS-I Class 10 SanDisk Ultra A1 R140MB/s + S | 482 грн. |
Карта пам'яті SanDisk 128GB microSD class 10 UHS-I Ultra (SDSQUAB-128G-GN6 | 488 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації SanDisk Ultra A1 microSD Class 10
Ціни на SanDisk Ultra A1 microSD Class 10 |
---|---|---|---|---|
SanDisk Ultra A1 microSD Class 10 32 ГБ | від 185 грн. | 31 пропозиція | ||
SanDisk Ultra A1 microSD Class 10 64 ГБ | від 251 грн. | 46 пропозицій | ||
SanDisk Ultra A1 microSD Class 10 128 ГБ | від 473 грн. | 46 пропозицій | ||
SanDisk Ultra A1 microSD Class 10 256 ГБ | від 840 грн. | 47 пропозицій | ||
SanDisk Ultra A1 microSD Class 10 512 ГБ | від 1 674 грн. | 9 пропозицій | ||
SanDisk Ultra A1 microSD Class 10 1 ТБ | від 5 899 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →