A4Tech HU-35
Відео 1Фото 2 |
A4Tech HU-35 2020 рік |
|
Недорогі накладні навушники закритого типу з кабельним USB-підключенням і односпрямованим мікрофоном на дужці. Позиціонуються як продукт базової цінової категорії, орієнтований на використання з персональними комп'ютерами і ноутбуками. Мають елегантний і практичний зовнішній дизайн, міцне металеве наголів'я з механізмом регулювання висоти чаш і широкі м'які амбушюри, оброблені делікатною штучною шкірою.
Рівномірний розподіл зусилля притиску створює ефект пасивної шумоізоляції і комфортні умови для виконання будь-яких робочих завдань, включаючи прийом/здійснення телефонних дзвінків. Також навушники A4 Tech HU-35 підійдуть для тривалого прослуховування музичних композицій будь-яких жанрів і перегляду фільмів. Крім цього, навушники A4 Tech HU-35 можуть використовуватися для ПК-геймінгу. За звучання цієї моделі відповідають динамічні випромінювачі діаметром 40 мм зі стандартним імпедансним опором 32 Ом. Односпрямований мікрофон ефективно пригнічує небажані фонові шуми. Для підключення використовується цілий двометровий кабель з одностороннім підведенням і прямим штекером з роз'ємом USB Type-A.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог A4Tech 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі A4Tech.
Купити A4Tech HU-35
Усі ціни 55 →A4Tech HU-35 Black | 579 грн. |
Навушники A4Tech HU-35 Black | 579 грн. |
Гарнитура A4Tech HU-35 Black | 553 грн. |
Гарнiтура A4Tech HU-35 Black | 592 грн. |
Наушники A4-Tech HU-35 USB с микрофоном, черные | 550 грн. |