A4Tech Bloody G535P
Відео 15Фото 14 |
A4Tech Bloody G535P |
|
Дротова повнорозмірна накладна ігрова гарнітура закритого типу для персональних комп'ютерів і ноутбуків, обладнана всенаправленим знімним мікрофоном і світлодіодним підсвічуванням. Підтримує технологію віртуалізації звучання за схемою 7.1. Виробником позиціонується як доступний продукт середньої цінової категорії, розрахований на підліткову та молодіжну аудиторію. Надійна конструкція з міцним сталевим оголов'ям та м'якими амбушюрами забезпечує надійну фіксацію без надмірного тиску на вуха та гідну пасивну шумоізоляцію.
Якісні динамічні випромінювачі великого діаметру 50 мм з неодимовими магнітами мають невеликий імпедансний опір (16 Ом), хорошу чутливість та здатні відтворювати повний частотний діапазон від 20 до 20000 Гц. Цього вистачить не лише для озвучування ігрового оточення, а й для прослуховування музичних треків більшості популярних сучасних жарів. Мікрофон з шумоподавленням на дужці знімається впевнено справляється зі своєю головною функцією - забезпечує захоплення голосу для спілкування в ігровому чаті. Передбачено зручний регулятор гучності кабелю.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог A4Tech 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі A4Tech.
Купити A4Tech Bloody G535P
Усі ціни 56 →Гарнитура A4Tech Bloody G535P Black+Silver G535P Bloody (Black+Silver) | 1 053 грн. |
Гарнітура A4Tech Bloody G535P Black+Silver G535P Bloody (Black+Silver) | 1 149 грн. |
Наушники A4Tech Bloody G535P Black+Silver | 1 115 грн. |
Навушники A4Tech Bloody G535P Black+Silver | 1 412 грн. |
Наушники A4Tech Bloody G535P Black-Silver G535P Bloody (Black+Silver) | 1 031 грн. |
Хороші навушники у своїй ціновій категорії +Вуха не втомлюються
+Легко регулюються +Зйомний мікрофон +Класне управління +Яскрава підсвітка +Достойний звук динаміків та мікрофону за цю вартість -Перестав працювати мікрофон через 4 місяці користування :( Максим Буга: користуюся A4Tech Bloody G535 кілька місяців |