Игровой коврик A4Tech Bloody B-070
Відео 8Фото 6 |
A4Tech Bloody B-070 |
|
Доступний тканинної ігровий килимок розміру Large на еластичній каучуковій основі. Відрізняється ефектним зовнішнім дизайном і привабливою вартістю. Позиціонується як продукт базової цінової категорії, орієнтований на економних любителів ПК-ігор, ентузіастів і кіберспортсменів початківців. Завдяки високій точності позиціонування і значного розміру (440х350х4 мм) може використовуватися для вирішення робочих завдань, що вимагають швидкої і точної роботи курсором, наприклад, задач графічного дизайну.
Велика площа килимка A4 Tech Bloody B-070 дає можливість виконувати швидкі амплітудні рухи мишею, не обмежуючи геймера в його прийоми роботи з маніпулятором. Також підійде користувачам, які хочуть, щоб вся рука лежить на поверхні килима, а не на столі. Робоча сторона аксесуара має зносостійке безворсовое тканинне покриття щільного плетіння, здатного забезпечити вражаюче точне позиціонування всіх типів оптичних/лазерних сенсорів ігрових мишей. Підставою килимка став шар еластичної пінорезини товщиною 4 мм. Для захисту від розшарування край поверхні прострочені яскравою і міцною поліамідної ниткою.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог A4Tech 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі A4Tech.
Купити A4Tech Bloody B-070
Усі ціни 32 →Коврик игровой B-070, серия Bloody, в тубе, черный | 436 грн. |
Bloody B-070 | 489 грн. |
Игровая поверхность A4-tech B-070 Bloody | 459 грн. |
Ігрова поверхня A4Тech B-070 Bloody | 479 грн. |
A4Tech Bloody B-070 Tube Black | 459 грн. |
0 1 1 3 |
Не можу сказати Трохи накручень цінник Дмитро: користуюся A4Tech Bloody B-072 менше місяця |
Ідеальний за власний кошт. Користуюсь більше року. немає користуюся A4Tech Bloody B-072 більше року |
Модификації A4Tech Bloody B-070
Ціни на A4Tech Bloody B-070 |
---|---|---|---|---|
A4Tech Bloody B-072 | від 273 грн. | 32 пропозиції | ||
A4Tech Bloody B-071 | від 353 грн. | 36 пропозицій | ||
A4Tech Bloody B-070 | від 415 грн. | 32 пропозиції |
Сам килим якийсь ковзкий, як маслом намащень, мені таке не дуже подобається, але для мішок у яких маленькі ніжки може так і краще. Взявши замість нього великий килим RZTK за 200 гривень.