A4Tech Bloody B820R
Відео 34Фото 6 |
A4Tech Bloody B820R |
|
Геймерскаяа клавіатура від відомого виробника A4 Tech, яка може похвалитися розширеним набором функцій і можливостей, а також надійним металевим підставою. Насамперед варто звернути увагу на використання прогресивних механічних перемикачів Light Strike, які забезпечують найвищу швидкість відгуку на рівні 0,2 мілісекунди, що гарантує швидку реакцію ігрового персонажа на вказівки гравця.
Насамперед це дуже корисно для любителів шутерів, але також стати в нагоді у всіх іграх, де потрібна швидка реакція і блискавичність рішень. Клавіатура A4 Tech Bloody B820R має класичну компоновку і виділений цифровий блок. Є досить яскрава підсвічування RGB з можливістю вибору режиму роботи (всього є 6 режимів мерехтіння). Дана модель має дуже високий поріг спрацьовування клавіш — з відстані 3 мм. Це на цілих 25% швидше, ніж у звичайних перемикачів, виконаних з металу. Технологія Long-Lasting створює цікавий звуковий ефект при друку, який зберігається навіть після декількох місяців активного використання. В комплектації пристрою йдуть 8 змінних клавіш.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог A4Tech 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі A4Tech.
Купити A4Tech Bloody B820R
Усі ціни 71 →A4Tech Bloody B820R Full Light Strike Red Black B820R Bloody (Black) | 1 999 грн. |
Клавіатура Bloody B820R Usb Black | 2 191 грн. |
Клавіатура A4tech Bloody B820R Usb Black | 2 599 грн. |
Клавіатура A4Tech Bloody B820R (Black) | 1 899 грн. |
Клавиатура A4Tech Bloody B820R Usb Black | 2 599 грн. |
3 0 4 3 |
Клавіатура повністю працює і виконує свої функції Та ніби нічого Yaroslav Creeper: користуюся A4Tech Bloody B820R менше місяця |
Купив клаву ще в школі, назбирав з обідів. Легендарна дитина. На ній чого не було - води, рук однієї... любительки кави проливати. Працює шикосно – безвідмовно. Був раніше задротом - зараз немає на це лайно часу, тому що працюю програмістом. Клава воркоче кожен божий день. Так, може підсвічування не виглядає, як казино в Лас-Вегасі, тонна елітних повія, але в рот воно товчися, навіщо це потрібно? Іноді подумую взяти собі нову малечу, щоб клац-клацкати, але бліїн, ця клава того варта. Я стільки її возив містами – постійно на ногах. Два рази на місяць стабільно було справу їздив з клавою на руках (Я її в сумку зі шмотками пхав, бо в портфелі вона величезна). Не хочеться з нею розлучатися, але хочеться чогось нового та коротшого. Та й гроші не проблема через роботу. Жоден світлодіод досі не вигорів! Якість. Люблю цю дошку. Згадуватиму на ній, як апав глобала і мати водив чито в доті. Пам'ятаю, люблю – блади. Син, **отрути Дуже гарне складання, все гарно працює за 4 роки експлуатації Найголовніший недолік - авторитет компанії, що виробляють ці клавіатури. Також коли вона лежить без ніжок, то дуже легко посунути.
Дуже сильно та швидко вимазується. Треба лише ставити на ніжки, щоб не їздила. wy: користуюся A4Tech Bloody B820R більше року |
Не раджу Шрифт квадратні обладнаний для мене незвичний підсвічування перестала працювати на наступний день відправив у ремонт прислали стало світиться але не зупиняється постійно переливається Всіми кольорами один колір підсвічування та яскравості встановити неможливим Опис гарне на сайті реклама хороша Нема кнопки підірвати того, Хто її придумав |