Візочок ABC Design Ping
Відео 2Фото 17 |
ABC Design Ping
Конструкція:прогулянкова
Складання:книжка
Захист:бампер, ремені
Регулювання:спинка, підніжка
Ширина шасі:44 см
Вага в зборі:7 кг
Сумка для транспортування
Максимальне навантаження: 15 кг
Всі характеристики
Купити ABC Design Ping
Усі ціни 31 →Прогулочная коляска Abc Design Ping Diamond Rose Gold, черный (1200229/200 | 9 168 грн. |
Коляска ABC design Ping Fashion Jade (1200229/2000) 1200229/2000 | 8 304 грн. |
Abc Design Buggy Ping Two Trekking Olive Spacerowy | 10 660 грн. |
ABC design Коляска ABC design Ping Fashion Jade (1200229/2000) 1200229/200 | 8 304 грн. |
Прогулянкова коляска ABC Design Ping Fashion Jade (1200229/2000) | 9 549 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →