Візочок ABC Design Cobra 2 in 1
Відео 2Фото 12 |
ABC Design Cobra 2 in 1
Конструкція:універсальна, 2 в 1
Складання:книжка
Захист:бампер, ремені
Регулювання:спинка, підніжка
Ширина шасі:66 см
Вага в зборі:11.1 кг
Порівняно легка універсальна коляска – в зібраному вигляді модель важить 11,1 кг Наявність люльки і прогулянкового блока дозволяє використовувати коляску до трирічного віку дитини. Для регулювання нахилу спинки передбачено три положення, захисний бампер знімний, на капюшоні розміщено оглядове віконце. Реалізована можливість установки автокрісла. Ширина шасі коляски становить досить значні 66 см. Модель триколісна, гумові колеса, діаметром 27 см, переднє – поворотне.
Всі характеристики
Купити ABC Design Cobra 2 in 1
Усі ціни 6 →Універсальна коляска 2 в 1 ABC Design COBRA Turquoise-black (3882/212) | 6 509 грн. |
Универсальная коляска (2-в-1) Abc Design Cobra Turquoise-Black (3882/212) | 6 636 грн. |
Універсальна коляска 2 в 1 COBRA, ABC Design (Malibu) | 11 160 грн. |
Універсальна коляска 2 в 1 ABC Design COBRA Malibu, коричневий (31114K/405 | 9 300 грн. |
Универсальная коляска (2-в-1) Abc Design Cobra Malibu (темно коричневые по | 9 481 грн. |
Універсальна коляска 2 в 1 "COBRA", ABC Design (Turquoise-black) | 7 993 грн. |
0 1 2 4 |
Не рекомендую до покупки! Відкатали люльку і швидко продала це здивування, а не коляску! Однією рукою знімається люлька, гарний матеріал як усередині, так і зовні, маневрена, на ручці для Мами є фіксатор переднього колеса, що легко складається рама. Легка у своєму класі. Сумка містка. Прогулянковий блок - спинка не відкидається, а перевертається все крісло, між ніжками та спинкою дитини утворюється кут, немає повністю лежачого положення.
Колісна база широка, не входить до жодного ліфта! Деякі магазини та аптеки нам виявилися недоступними через колісну базу. Не глибокий каптур, не захищає дитину від сонця та вітру. Прогулянковий блок у складеному стані громіздкий. Переднє колесо якщо на брівці не зафіксувати, можна легко перевернути коляску. користуюся ABC Design Cobra 2 in 1 місяць і більше рекомендую не купувати |
Купила цей візок і залишилася задоволена. У мене витримала двох дітей цей візок, перша перевага її що вона дуже легка, десь близько 7 кг, я піднімала її на четвертий поверх без допомоги, також легко знімаються, одним клацанням, колеса. Коляска розбирається легко для прання, все знімається, залишається один каркас, виправ у машинці і одягнув знову, все на липучках і на кнопках, можна брати будь-якого кольору і не боятися. У набір входить дощовик і навіть клейонка для матраца, в комплект входить ортопедичний матрацик, сумка для речей, дві окремі люльки, є кишенька на передній частині люльки для різних дрібниць, два окремих чохли. Прогулянковий блок і люльку можна ставити як уперед обличчям, і у зворотний бік. дуже зручна та простота у використанні амортизатори користуюся ABC Design Cobra 2 in 1 більше року |
Показано 2 з 7 відгуків
ще 5 відгуків
Інна
16 жовтня 2012, 21:00
Чи не замало в ній місця? #
Як на мене, то прогулка якась замала, Чи комфортно в ній буде дитині в зимовому одязі? І взагалі як коляска показує себе взимку, бо на вигляд дуже відкрита, боюсь, що буде холодна
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →