Кондиціонер Electrolux EACS-18HF/N318Y 46 м²
Electrolux EACS-18HF/N318Y 46 м²
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:46 м²
t обігріву:від -7 °C
Споживання:1495/1468 Вт
Функції:нічний режим, самоочищення
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики EACS-18HF/N318Y
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Electrolux 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Electrolux.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Electrolux EACS-18HF/N318Y 46 м²
Кондиціонер Electrolux EACS-18HF/N318Y | 17 630 грн. |
Спліт-система Electrolux Fusion Pro EACS-18HF/N318Y | 17 629 грн. |
Кондиціонер Electrolux Fusion Pro EACS-18HF/N318Y | 18 091 грн. |
Кондиціонер Electrolux Fusion Pro EACS-18HF/N318Y | 17 630 грн. |
Кондиціонер Electrolux Fusion Pro EACS-18HF/N318Y | 18 200 грн. |
Відеоогляди
Модификації Electrolux EACS-18HF/N318Y
Ціни на Electrolux EACS-18HF/N318Y |
---|---|---|---|---|
Electrolux EACS-07HF/N318Y 22 м² | від 8 110 грн. | 4 пропозиції | ||
Electrolux EACS-09HF/N318Y 25 м² | від 8 212 грн. | 3 пропозиції | ||
Electrolux EACS-12HF/N318Y 32 м² | від 10 500 грн. | 5 пропозицій | ||
Electrolux EACS-18HF/N318Y 46 м² | від 17 629 грн. | 5 пропозицій | ||
Electrolux EACS-24HF/N318Y 61 м² | від 19 270 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →