Каталог   /   Аудіотехніка   /   Навушники   /   Acefast
Навушники

Acefast FA002 Acefit Air

Фото - Навушники Acefast FA002 Acefit Air
Фото 13
Acefast FA002 Acefit Air
Колір
Підключення та конструкція
Призначеннядля активного спорту
Конструкціявідкриті (open ear)
завушне кріплення
Тип підключеннябездротові
ПідключенняBluetooth v5.4
Радіус дії10 м
Характеристики
Частотний діапазон50 – 20000 Гц
Тип випромінювачівгібридні
Характеристики мікрофона
Мікрофонвбудований у корпус
Шумопоглинання мікрофонаENC
Функції та можливості
Мобільний застосунок
Регулювання гучності
Підтримка кодеківAAC
Голосовий асистентApple Siri / Google Assistant
Живлення
Джерело живленняакумулятор
Ємність батареї навушників60 мАгод
Ємність батареї кейса500 мАгод
Час зарядки2 год
Час роботи (музика)6 год
Час роботи (розмова)5 год
Час роботи (з кейсом)25 год
Швидка зарядка10 хвилин на 2 години роботи
Вхід зарядкиUSB-C
Інше
Сенсорне управління
Захист від вологиIP54
Вага7 г
Комплектаціякейс-зарядка
Офіційний сайтacefast.com
Дата додавання на E-Katalogлютий 2025
Шумопридушення на мікрофонах. Гарна автономність.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Acefast 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Acefast.
Які характеристики повинні мати гарні навушники?Гайд за ключовими характеристиками навушників

Купити Acefast FA002 Acefit Air

Усі ціни 128 →

Навушники TWS Acefast FA002 Back 6974316283621

Навушники TWS Acefast FA002 Back – бездротова свобода звуку щодня Навушники TWS Acefast FA002 Back – це компактна бездротова... щегарнітура з мікрофоном, створена для комфортного прослуховування музики та спілкування без зайвих дротів. Чорний колір виглядає стримано й універсально, легко поєднується як з діловим стилем, так і з повсякденними образами. Завдяки Bluetooth-підключенню навушники швидко
Gadgetguys.com.uaЗ нами 2 роки
(Крюківщина)
Поскаржитись
3 204 грн.

Acefast Бездротові навушники Acefast FA002 ACEFIT Air wireless earbuds Black

MTA.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Гарантія: 18 міс. від виробника
Поскаржитись
2 149 грн.

Навушники Acefast Fa002 Back (6974316283621) 6974316283621

Навушники Acefast Fa002 Back (6974316283621) / Acefast / Бездротові / Гарнітура / Вставні / Відкриті / Bluetooth 5.4 / 20-200... ще00 Hz / 78.9x62.6x24 (ШxГxВ) / 24міс. / 00-00096984
Artline.uaЗ нами 5 років
(Київ)
Гарантія: 24 міс. від виробника
Поскаржитись
2 599 грн.

Бездротові навушники Acefast FA002 ACEFIT Air wireless earbuds Black

Створені для руху та комфортуAcefast ACEFIT Air це ідеальний вибір для тих, хто веде активний спосіб життя. Завдяки завушному... щекріпленню та конструкції вкладишів, навушники гарантують надійну фіксацію, незалежно від інтенсивності ваших тренувань. Вони практично невагомі та забезпечують максимальний комфорт під час тривалого використання.Звук без зайвого шумуЦі бездротові навушники TWS
Soho.com.uaЗ нами 1 рік
(Київ)
Поскаржитись
2 199 грн.

Навушники Acefast FA002 White (6974316283638) 6974316283638

Acefast FA002 — це бездротові навушники TWS відкритої конструкції, які надають вам можливість насолоджуватися потужним і прир... щеодним звучанням, при цьому не відчуваючи ізоляції від зовнішнього світу. Поринайте у світ музики, при цьому залишаючись у курсі всіх подій навколо вас. Вони підтримують підключення до ґаджетів за допомогою Bluetooth 5.4, що забезпечує стабільне підключення на
Ktc.uaЗ нами 7 років
(Рівне)
Гарантія: 24 міс. від виробника
Поскаржитись
2 468 грн.
ще 20 пропозицій

Динаміка цін на Acefast FA002 Acefit Air

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна