Каталог   /   Аудіотехніка   /   Навушники   /   QCY
Навушники

QCY Crossky R70

Фото - Навушники QCY Crossky R70
Відео 3Фото 21
QCY Crossky R70
Колір
Підключення та конструкція
Призначеннядля активного спорту
Конструкціявідкриті (open ear)
завушне кріплення
Тип підключеннябездротові
ПідключенняBluetooth
Радіус дії10 м
Характеристики
Hi-Res Audio
Імпеданс32 Ом
Частотний діапазон10 – 100000 Гц
Тип випромінювачівдинамічні
Характеристики мікрофона
Мікрофонвбудований у корпус
Шумопоглинання мікрофонаENC
Функції та можливості
Bass Boost
Multipoint
Підтримка кодеківAAC
LDAC
Голосовий асистентApple Siri / Google Assistant
Живлення
Джерело живленняакумулятор
Ємність батареї навушників60 мАгод
Ємність батареї кейса580 мАгод
Час роботи (музика)13 год
Час роботи (з кейсом)52 год
Швидка зарядка10 хвилин на 1 годину роботи
Вхід зарядкиUSB-C
Інше
Сенсорне управління
Захист від вологиIPX5
Комплектаціякейс-зарядка
Офіційний сайтqcy.com
Дата додавання на E-Katalogчервень 2025
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог QCY 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі QCY.
Які характеристики повинні мати гарні навушники?Гайд за ключовими характеристиками навушників

Купити QCY Crossky R70

Усі ціни 12 →

Навушники TWS QCY Crossky R70 Black

Легкі відкриті TWS-навушники QCY Crossky R70 Black поєднують спортивну ергономіку та Hi-Res звучання: гнучкий обідок зі стопо... щем пам’яті та м’які силіконові вставки забезпечують надійну фіксацію без тиску і не ізолюють від оточення, що підвищує безпеку під час бігу або велопрогулянок; великі 17×12 мм динаміки з трьома магнітами та підтримка кодека LDAC відтворюють детальний звук з чистими середніми частотами і насиченим басом; адаптивне регулювання гучності автоматично підлаштовує рівень звуку під фонові шуми, подвійний мікрофон з алгоритмом шумозаглушення забезпечує чіткість розмов; вбудовані релакс-треки для відпочинку, Bluetooth 6.0 з профілями HFP/A2DP/AVRCP і сумісність з додатком дають гнучкість налаштувань; компактний кейс з акумулятором 580 mAh забезпечує до 52 годин загальної роботи (близько 13 годин на навушник), швидка зарядка USB-C і захист IPX5 роблять модель стійкою до поту й бризок.
Tomdom.in.uaЗ нами 6 років
(Львів)
Поскаржитись
3 357 грн.

QCY Crossky R70 Чорний (CT02BLACK)

Tehnoexpert.com.uaЗ нами 1 рік
(Львів)
Поскаржитись
3 006 грн.

Навушники TWS QCY Crossky R70 Blue

Маркетплейс: Rozetka.ua  GadgetLand З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
4 485 грн.

Навушники TWS QCY Crossky R70 Black

Saren.com.uaЗ нами 6 років
(Львів)
Поскаржитись
3 248 грн.

Навушники TWS QCY Crossky R70 Green

Навушники TWS QCY Crossky R70 Green — легкі відкриті Bluetooth-навушники з підтримкою LDAC і Bluetooth 6.0, призначені для тр... щеивалого щоденного використання; анатомічна форма зі Snag Fit та оптимальним кутом нахилу забезпечує комфорт і надійну фіксацію без відчуття закритості, що дозволяє чути оточення під час прогулянок або роботи. Великі 17×12 мм драйвери з трьома магнітами у поєднанні з LDAC передають детальний звук із виразним басом, Adaptive Volume Control автоматично підлаштовує гучність під рівень шуму довкілля, а два мікрофони зі шумозаглушенням покращують якість дзвінків. Підтримка профілів HFP/A2DP/AVRCP, одночасне підключення до двох пристроїв та сумісність з iOS і Android роблять їх універсальними; діапазон дії до 10 м, захист IPX5 від вологи для активного використання на вулиці, порт USB-C для швидкої підзарядки. Час роботи близько 13 годин на одному заряді та до 52 годин із компактним кейсом (580 mAh), ергономічний відкритий дизайн підходить для музики, подкастів і щоденних дзвінків, а зелений корпус додає стилю.
Zaua.storeЗ нами 6 років
(Львів)
Поскаржитись
3 122 грн.
ще 7 пропозицій

Динаміка цін на QCY Crossky R70

Відеоогляди