Каталог   /   Аудіотехніка   /   Навушники   /   Acefast
Навушники

Acefast T9

Фото - Навушники Acefast T9
Відео 2Фото 21
Acefast T9
Колір
Підключення та конструкція
Конструкціявнутрішньоканальні
Тип підключеннябездротові
ПідключенняBluetooth v5.3
Радіус дії10 м
Характеристики
Частотний діапазон20 – 20000 Гц
Діаметр динаміка9 мм
Тип випромінювачівдинамічні
Характеристики мікрофона
Мікрофонвбудований у корпус
Шумопоглинання мікрофонаENC
Функції та можливості
Голосовий асистентApple Siri / Google Assistant
Живлення
Джерело живленняакумулятор
Ємність батареї навушників70 мАгод
Ємність батареї кейса480 мАгод
Час роботи (музика)6.5 год
Час роботи (з кейсом)30 год
Вхід зарядкиUSB-C
Інше
Сенсорне управління
Дисплейінформаційний
Захист від вологи+
Комплектаціясиліконові насадки 3 пари
кейс-зарядка
Дата додавання на E-Katalogквітень 2024
Напівпрозорий корпус кейсу. Світлодіодний дисплей з індикацією заряджання на кейсі.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Acefast 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Acefast.
Які характеристики повинні мати гарні навушники?Гайд за ключовими характеристиками навушників

Купити Acefast T9

Усі ціни 294 →

Навушники TWS Acefast T9 glacier blue 6974316282525

Навушники TWS Acefast T9 glacier blue – стильні бездротові навушники для щоденного використання Навушники TWS Acefast T9 glac... щеier blue – це сучасні бездротові TWS-навушники з мікрофоном для щоденного використання. Легкі вкладиші, надійна фіксація та яскравий блакитний колір glacier blue роблять модель зручною в дорозі й помітною серед інших аксесуарів. Завдяки Bluetooth-підключенню навушники легко поєднуються
Gadgetguys.com.uaЗ нами 2 роки
(Крюківщина)
Поскаржитись
1 417 грн.

Acefast Бездротові навушники Acefast T9 Crystal Black

MTA.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Гарантія: 12 міс.
Поскаржитись
1 049 грн.

Навушники Acefast T9 Avocado Green (6974316282556) 6974316282556

Навушники Acefast T9 Avocado Green (6974316282556) / Acefast / Бездротові / Гарнітура / Внутрішньоканальні / Закриті / Blueto... щеoth 5.3 / 20-20000 Hz / 32 Ohm / 53.8x51.9x21 (ШxГxВ) / 24міс. / 00-00096980
Artline.uaЗ нами 5 років
(Київ)
Гарантія: 24 міс. від виробника
Поскаржитись
1 149 грн.

Бездротові навушники Acefast T9 Crystal Black

Кришталево чистий звукНасолоджуйтесь кришталево чистим звуком завдяки високоякісним динамікам, які забезпечують чітке і детал... щеізоване звучання.Бездротова свободаТехнологія Bluetooth дозволяє легко підключати навушники до вашого смартфона або планшета без дротів, що забезпечує вам максимальну свободу рухів.Довга робота в режимі програванняВбудований акумулятор забезпечує до 10
Soho.com.uaЗ нами 1 рік
(Київ)
Поскаржитись
1 039 грн.

Навушники Acefast T9 Glacier Blue (6974316282525) 6974316282525

Бездротові навушники Acefast T9 порадують вас потужним та збалансованим звуком. Динамік з верхньою діафрагмою відтворює плавн... щеі високі ноти, оптимальні середні частоти та глибокі баси.Навушники підтримують технологію бездротового зв'язку Bluetooth 5.3, яка дозволяє здійснювати підключення на відстані до 10 метрів. Технологія зменшення шуму SVE AI підвищує чіткість голосу під час розмови та
Ktc.uaЗ нами 7 років
(Рівне)
Гарантія: 24 міс. від виробника
Поскаржитись
1 050 грн.
ще 20 пропозицій

Динаміка цін на Acefast T9

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна
Відеоогляди