BASEUS Encok WM01 Plus
Відео 14Фото 7 |
BASEUS Encok WM01 Plus |
|
Доступні внутрішньоканальні бездротові навушники класу True Wireless з якісним звучанням, зручним сенсорним керуванням та гарною автономністю. Є покращеною версією популярної моделі BASEUS Encok WM01, від якої відрізняється більш ємною акумуляторною батареєю кейсу та наявністю цифрового індикатора рівня заряду. Підійде користувачам, яким потрібна тривала автономність у поїздках, подорожах та відрядженнях.
Цифровий індикатор дозволяє точно оцінювати залишок енергії та вчасно зарядити кейс. Навушники BASEUS Encok WM01 Plus підтримують бездротовий інтерфейс Bluetooth 5.0, що забезпечує енергоефективність, високу стабільність з'єднань, знижені затримки та мінімальний час перепідключення до джерела. Пропонуються у трьох різних варіантах забарвлення корпусу, що сподобається молодіжній аудиторії.
Навушники обладнані всеспрямованими мікрофонами, що забезпечують впевнену передачу голосу та дозволяють спілкуватися з абонентами стільникового зв'язку в режимі hands-free. Заряд Li-Pol акумуляторів вистачає на 5 год звучання, а використання зарядного кейсу з магнітною фіксацією збільшує цей час в 10 разів. Гарантується сумісність із широким асортиментом гаджетів, що працюють як на Android, так і на iOS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BASEUS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BASEUS.
Купити BASEUS Encok WM01 Plus
Усі ціни 86 →Наушники Baseus Wm01 Plus Black (NGWM010001/NGWM01P-01) | 964 грн. |
Baseus Encok True Wireless WM01 Plus NGWM01P-01 Black | 1 099 грн. |
Baseus Encok TWS WM01 Plus White | 1 299 грн. |
Baseus Encok WM01 Plus White (NGWM01P-02) | 843 грн. |
Навушники Baseus WM01 Plus White | 999 грн. |