Ноутбук Acer ConceptD 7 Ezel Pro CC715-91P [CC715-91P-X9G5]
Фото 30 | від 106 140 до 189 000 грн. Порівняти ціни 8 →2024 рікConceptDтрансформер 360°продуктивнийUltra HD (4K)сенсорний екрандискретнаSSD M.2Wi-Fi 6підсвічуваннясканер відбитківхороший sRGBхороший AdobeRGBбез апгрейду ОЗП Дисплей:15.6 ", 3840x2160 (16:9) Процесор:Intel Xeon, W-10885M, 2.4 ГГц Відеокарта:RTX 5000 Max-Q ОЗП:32 ГБ Накопичувач:SSD M.2, 2048 ГБ ОС:Windows 10 Pro Вага ноутбука:2.54 кг |
Модифікації Acer ConceptD 7 Ezel Pro CC715-91P 1
Характеристики
Acer ConceptD 7 Ezel Pro CC715-91P [CC715-91P-X9G5] |
|
Матове, глянцеве або антивідблискове: Яке покриття екрана вибрати?Чим гарні різні типи покриття екранів у ноутбуках та моніторах?
Як знайти саме той ноутбук, що вам потрібний?Інструкція з вибору оптимального ноутбука під задачі користувача
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Оснащений акселерометром.
Де купити Acer ConceptD 7 Ezel Pro CC715-91P [CC715-91P-X9G5]
Сортувати
Acer ConceptD 7 Ezel NX.C5FEP.001 | 115 699 грн. |
Ноутбук Acer ConceptD 7 (NX.C5FEP.001) | 121 165 грн. |
Ноутбук Acer ConceptD 7 (NX.C5FEP.001) | 118 959 грн. |
Acer ConceptD 7 Ezel Xeon W-10885M/32GB/2TB/RTX5000/W10P Touch 4K (CC715-9 | 117 602 грн. |
Ноутбук Acer ConceptD 7 Ezel Xeon W-10885M/32 ГБ/2 ТБ/RTX5000/W10P 4K Touc | 106 140 грн. |
Ноутбук Acer ConceptD 7 Ezel Xeon W-10885M/32GB/2TB/RTX5000/W10P Dotyk 4K | 180 000 грн. |
Ноутбук Acer ConceptD 7 Ezel Xeon W-10885M/32 ГБ/2 ТБ/RTX5000/W10P 4K Touc | 106 140 грн. |
Ноутбук Acer ConceptD 7 Ezel Xeon W-10885M/32GB/2TB/RTX5000/W10P Dotyk 4K | 189 000 грн. |
Закрити
Рекомендуємо