Оперативна пам'ять Kingston Fury Impact DDR4 1x32Gb KF426S16IB/32
Відео 1Фото 6 |
Kingston Fury KF426S16IB/32 2666 МГц CL16 3200 МГц CL20 |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kingston Fury 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kingston Fury.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kingston Fury Impact DDR4 1x32Gb KF426S16IB/32
Усі ціни 22 →Kingston SODIMM DDR4 32GB 2666Mhz FURY Impact Black (KF426S16IB/32) KF426S | 3 275 грн. |
SO-DIMM 32gb/2666 ddr4 Kingston Fury Impact (kf426s16ib/32) | 3 477 грн. |
Модуль пам'яті Kingston Fury Impact SO-DIMM DDR4 32Gb (KF426S16IB/32) Fury | 3 662 грн. |
Модуль пам'яті для ноутбука SoDIMM DDR4 32GB 2666 MHz Fury Impact Kingston | 3 442 грн. |
Kingston Fury (ex.HyperX) SoDIMM DDR4 32GB 2666 MHz Fury Impact KF426S16IB | 3 209 грн. |
ще 17 пропозицій
Що тут сказати – планка працює, опису відповідає, об'єм великий. Великий об'єм, достатня частота для DDR4 Не знайшов Люся: користуюся Kingston Fury KF432S20IB/32 кілька місяців |
Додати відгук
Відеоогляди
Модификації Kingston Fury Impact DDR4 1x32Gb
Ціни на Kingston Fury Impact DDR4 1x32Gb |
---|---|---|---|---|
Kingston Fury Impact DDR4 1x32Gb KF426S16IB/32 | від 3 127 грн. | 22 пропозиції | ||
Kingston Fury Impact DDR4 1x32Gb KF432S20IB/32 | від 2 999 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →