Ноутбук Acer Predator Triton 17X PTX17-71 [PTX17-71-99W5] (NH.QK3AA.001)
Фото 6 | від 126 999 до 206 299 грн. Порівняти ціни 34 →2023 рікPredatorігровийпродуктивнийminiLEDматовийDDR5дискретнаSSD M.2USB4Wi-Fi 6ECyberpank 2077підсвічуваннясканер відбитківхороший DCI-P3без апгрейду ОЗП Дисплей:17 ", 2560x1600 (16:10) Процесор:Core i9, 13900HX, 1.6 ГГц Відеокарта:RTX 4090 ОЗП:64 ГБ Накопичувач:SSD M.2, 2048 ГБ ОС:Windows 11 Home Вага ноутбука:3 кг |
Модифікації Acer Predator Triton 17X PTX17-71 4
Характеристики
Acer Predator Triton 17X PTX17-71 [PTX17-71-99W5] |
|
Матове, глянцеве або антивідблискове: Яке покриття екрана вибрати?Чим гарні різні типи покриття екранів у ноутбуках та моніторах?
Як знайти саме той ноутбук, що вам потрібний?Інструкція з вибору оптимального ноутбука під задачі користувача
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Acer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Acer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Acer Predator Triton 17X PTX17-71 [PTX17-71-99W5]
Сортувати
Ноутбук Acer Predator Triton 17 X PTX17-71-99W5 (Core i9/64GB RAM/2TB/RTX | 128 199 грн. |
Acer Predator Triton 17 X PTX17-71-99W5 (NH.QK3AA.002) | 140 399 грн. |
Acer Predator Triton 17 X PTX17-71-99W5 (NH.QK3AA.001) | 126 999 грн. |
Ноутбук Acer Predator Triton 17 X PTX17-71-99W5 (NH.QK3AA.001) | 132 832 грн. |
Ноутбук Acer Predator Triton 17 X PTX17-71-99W5 (NH.QK3AA.004) (NH.QK3AA.0 | 206 299 грн. |
ще пропозиції 20 → |
Закрити
Рекомендуємо