Ноутбук Acer TravelMate P2 TMP215-53 [TMP215-53-561K] (NX.VPVEU.024)
Відео 1Фото 8 | від 21 047 до 23 999 грн. Порівняти ціни 25 →2021 рікTravelMate (для роботи)автономний+матовийSSD M.2USB4Wi-Fi 6підсвічуваннясканер відбитківбез апгрейду ОЗП Дисплей:15.6 ", 1920x1080 (16:9) Процесор:Core i5, 1135G7, 2.4 ГГц Відеокарта:Iris Xe Graphics G7 80EUs ОЗП:32 ГБ Накопичувач:SSD M.2, 512 ГБ ОС:DOS Вага ноутбука:1.8 кг |
Модифікації Acer TravelMate P2 TMP215-53 17
Характеристики
Acer TravelMate P2 TMP215-53 [TMP215-53-561K] 2021 рікTravelMate (для роботи)автономний+матовийSSD M.2USB4Wi-Fi 6підсвічуваннясканер відбитківбез апгрейду ОЗП |
|
Матове, глянцеве або антивідблискове: Яке покриття екрана вибрати?Чим гарні різні типи покриття екранів у ноутбуках та моніторах?
Як знайти саме той ноутбук, що вам потрібний?Інструкція з вибору оптимального ноутбука під задачі користувача
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Acer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Acer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Acer TravelMate P2 TMP215-53 [TMP215-53-561K]
Колір:
Сортувати
Acer TravelMate P2 TMP215-53 (NX.VPVEU.024) Shale Black NX.VPVEU.024 | 21 499 грн. |
Acer TravelMate P2 TMP215-53-561K Shale Black (NX.VPVEU.024) | 21 299 грн. |
Ноутбук Acer TravelMate P2 TMP215-53-561K (NX.VPVEU.024) UA UCRF Гарантія | 22 043 грн. |
Acer TravelMate P2 TMP215-53-561K Shale Black (NX.VPVEU.024) | 21 299 грн. |
Ноутбук Acer TravelMate P2 TMP215-53 (NX.VPVEU.024) Ua | 21 499 грн. |
ще пропозиції 20 → |
Закрити
Майже все.
+наявність шторки для камери +Непоганий але в той же час економний відсоток +SSD у мене попався від Samsung (MZVLQ512HBLU) - а це на хвилиночку NVME який коштує в 1,5 рази дорожче за будь-яку іншу будь-яку іншу фірму. +все що в характеристиках, але це топ. детальніше у коментах + у комплекті дали металеву рамку для встановлення додаткового звичайного SSD 3.5. І провід підключення його до материнки. Мабуть там є місце разів дали і те, й інше. - Убогий тонюсенький провід живлення від БЖ. у мене на навушники йде товстіший провід ніж тут дали до ноуту. Він же перегнеться і порветься дуже швидко. ппц
- конектор живлення тоненький і дуже крихкий. Дитина розсмикує швидко це 100% Руслан Андр: користуюся Acer TravelMate P2 TMP215-53 менше місяця |
Показано 1 з 3 відгуків
ще 2 відгуки
Відеоогляди
Рекомендуємо
Сподобалося ще: Wi-Fi 6, BlueToоth 5, сканер відбитка пальця у верхньому лівому кутку тачпада. Можливість підключити 2 моніки. USB – не 2шт як зазвичай на такі дрібні ставлять а 3шт. Живлення в лівому верхньому кутку та всі гнізда у лівій панелі. Тільки праворуч один єдиний порт USB - типу миші. Продумано ж млинець )
Можливість розширити оперативну пам'ять до 32 гіга.
Батарея не знімна. а всередині.
Вентиль охолодження майже посередині, всмоктування повітря знизу, вихід на зад.