Оперативна пам'ять Samsung M471 DDR4 SO-DIMM 1x16Gb M471A2K43DB1-CTD
Samsung M471A2K43DB1-CTD |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Samsung 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Samsung.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Samsung M471 DDR4 SO-DIMM 1x16Gb M471A2K43DB1-CTD
Память Samsung 16 GB SO-DIMM DDR4 2666 MHz (M471A2K43DB1-CTD) M471A2K43DB1 | 1 348 грн. |
Оперативна пам'ять Samsung 16 GB SO-DIMM DDR4 2666 MHz (M471A2K43DB1-CTD) | 1 550 грн. |
RAM SO-DIMM DDR4 16GB / PC3200 /UB/ Samsung (M471A2K43DB1-CTD) | 1 810 грн. |
Ноутбучна оперативна пам'ять Samsung DDR4 16GB 2666MHz SO-DIMM 2Rx8 PC4-26 | 1 980 грн. |
Оперативна пам'ять Samsung SODIMM DDR4 16Gb 2666MHz PC4-21300 (M471A2K43DB | 1 390 грн. |
Модификації Samsung M471 DDR4 SO-DIMM 1x16Gb
Ціни на Samsung M471 DDR4 SO-DIMM 1x16Gb |
---|---|---|---|---|
Samsung M471 DDR4 SO-DIMM 1x16Gb M471A2K43CB1-CTD | від 1 348 грн. | 5 пропозицій | ||
Samsung M471 DDR4 SO-DIMM 1x16Gb M471A2K43DB1-CTD | від 1 348 грн. | 5 пропозицій | ||
Samsung M471 DDR4 SO-DIMM 1x16Gb M471A2K43DB1-CWE | від 1 490 грн. | 5 пропозицій | ||
Samsung M471 DDR4 SO-DIMM 1x16Gb M471A2K43EB1-CWE | від 1 500 грн. | 29 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →