Електрогенератор Active AG 3800
Відео 1Фото 18 |
Active AG 3800 |
|
Як користуватися генератором: заправка, запуск, обкатка та обслуговуванняБазові відомості про експлуатацію побутових мініелектростанцій
Як підключити генератор до будинку: через розетку, рубильник та блок АВРТри способи підключення резервної електростанції до побутової електромережі
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Active 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Active.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Active AG 3800
Бензиновий генератор Active AG 3800 | 19 432 грн. |
ACTIVE AG 3800 AG3800 | 21 099 грн. |
Active Ag 3800 800655 | 39 360 грн. |
Active Ag 3800 800655 | 40 344 грн. |
Active Ag 3800 800655 | 41 328 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →