USB-флешка A-Data C008 16 ГБ
Відео 4Фото 2 |
A-Data C008 16Gb |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог A-Data 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі A-Data.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити A-Data C008 16 ГБ
Усі ціни 9 →ADATA 16Gb C008 Black/Red USB 2.0 (AC008-16G-RKD) | 205 грн. |
USB флеш накопитель A-DATA 16Gb C008 Black/Red USB 2.0 (AC008-16G-RKD) AC0 | 343 грн. |
ADATA AC008-16G-RKD | 180 грн. |
ADATA 16 GB C008 Black/Red AC008-16G-RKD | 209 грн. |
ADATA 16GB C008 black red AC008-16G-RKD | 216 грн. |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
Модификації A-Data C008
Ціни на A-Data C008 |
---|---|---|---|---|
A-Data C008 8 ГБ | від 269 грн. | 2 пропозиції | ||
A-Data C008 16 ГБ | від 157 грн. | 9 пропозицій | ||
A-Data C008 32 ГБ | від 167 грн. | 21 пропозиція | ||
A-Data C008 64 ГБ | від 169 грн. | 27 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →