USB-флешка Verbatim Store n Go Slider 16 ГБ
Фото 4 |
Verbatim Store n Go Slider 16Gb |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Verbatim 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Verbatim.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Verbatim Store n Go Slider 16 ГБ
Усі ціни 8 →Verbatim 16GB Slider Black USB 2.0 (98696) | 192 грн. |
Флеш-накопитель Verbatim Slider, 16 Гб 98696 | 172 грн. |
Verbatim 16 GB STORENGO SLIDER BLACK (98696) 98696 | 239 грн. |
Verbatim Store'N'Go Slider 98696 — Флеш накопичувач 16 ГБ USB 2.0 Type-A | 172 грн. |
Verbatim Slider 16GB USB 2.0 Black (98696) Slider16GBUSB2.0Black(98696) | 169 грн. |
ще 3 пропозиції
Модификації Verbatim Store n Go Slider
Ціни на Verbatim Store n Go Slider |
---|---|---|---|---|
Verbatim Store n Go Slider 16 ГБ | від 163 грн. | 8 пропозицій | ||
Verbatim Store n Go Slider 32 ГБ | від 186 грн. | 10 пропозицій | ||
Verbatim Store n Go Slider 64 ГБ | від 224 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →