Електрочайник Adler AD 1208 2000 Вт 1.8 л білий
Фото 7 |
Adler AD 1208 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Adler 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Adler.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Adler AD 1208 2000 Вт 1.8 л білий
Усі ціни 18 →Електрочайник Adler AD 1208 | 605 грн. |
Електрочайник пластиковий Adler AD 1208 white 1,8 л | 698 грн. |
Електрочайник Adler AD-1208 1.8 л | 861 грн. |
Електричний чайник 1.8 л Adler AD 1208 білий S | 884 грн. |
Електрочайник Adler AD-1208 1.8 л | 936 грн. |
ще 13 пропозицій
Додаткові функції і можливості електрочайника Adler AD 1208:
- Обертання на підставці на 360°
РекомендуємоПорівняти в таблиці →