Електрочайник Adler AD 1371w білий
Фото 7 |
Adler AD 1371w |
|
Автоматичне вимкнення після закипання води. Захист запобігає включенню порожнього чайника. Оснащений фільтром від накипу.
Двосторонній індикатор рівня води.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Adler 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Adler.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Adler AD 1371w білий
Усі ціни 25 →Електрочайник Adler Ad 1371 grey | 497 грн. |
Електричний чайник 0.8 л Adler AD 1371w White | 571 грн. |
Електричний чайник 0.8 л Adler AD 1371w White S | 649 грн. |
Електрочайник Adler Ad 1371 white | 497 грн. |
Електричний чайник 0.8 л Adler AD 1371g Grey | 571 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →