Електрочайник Adler AD 1372 800 Вт 0.6 л
Фото 13 |
Adler AD 1372 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Adler 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Adler.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Adler AD 1372 800 Вт 0.6 л
Усі ціни 16 →Електрочайник Adler AD 1372 White | 799 грн. |
Електрочайник Adler AD-1372W | 680 грн. |
Електрочайник Adler AD 1372 White | 789 грн. |
Электрочайник Adler AD 1372 White | 789 грн. |
Електрочайник Adler AD 1372 White | 836 грн. |
ще 11 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →